Ziemniaki zablokowały ulicę w Oławie. Wysypały się z przewróconej przyczepy ciągnika

2022-10-10 9:30

Niecodzienny wypadek w Oławie. Nad ranem przewróciła się przyczepa ciągnika rolniczego, na której przewożone były ziemniaki. Warzywa wysypały się na jezdnię i zablokowały całkowicie przejazd ulicą Chrobrego.

Oława. Ziemniaki wysypały się na ulicę 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 10 października, około godziny 4 nad ranem. Jak poinformował portal olawa24.pl, na ulicy Chrobrego przewróciła się na bok przyczepa ciągnika rolniczego wypełniona ziemniakami. Do zdarzenia doszło przy przystanku autobusowym na jezdni w kierunku centrum miasta.

Ziemniaki wysypały się na ulicę i zablokowały przejazd w obu kierunkach. Na miejsce przybyły straż pożarna i policja, która wyznaczyła objazd przez ul. Rybacką. Mundurowi wyjaśniają również okoliczności zdarzenia.

Ruch udało się przywrócić około godz. 8.

Zdjęcie dzięki uprzejmości portalu olawa24.pl

Tragiczny wypadek we Wrocławiu na Grabiszyńskiej

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki