Znów polecimy z Wrocławia do Kopenhagi

i

Autor: Port Lotniczy Wrocław

Znów polecimy z Wrocławia do Kopenhagi. Można już rezerwować bilety

2021-10-07 10:07

Linie SAS wznawiają loty z Wrocławia do Kopenhagi. Samoloty ze stolicy Dolnego Śląska do stolicy Dani będą kursować od listopada dwa razy w tygodniu. Sprzedaż biletów już się rozpoczęła.

Po dłuższej przerwie do rozkładu lotów wrocławskiego lotniska wraca połączenie do Kopenhagi. Samoloty SAS zaczną kursować na lotnisko Kastrup już od 4 listopada. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu - w każdy czwartek i niedzielę - a podróż potrwa tylko godzinę i 15 minut. Bilety są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, a ich ceny rozpoczynają się od 309 zł.

- Cieszy nas fakt, że SAS powrócił do Portu Lotniczego Wrocław. Obecność tak prestiżowego przewoźnika na wrocławskim lotnisku to dobry znak, że ruch lotniczy konsekwentnie się odbudowuje - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. - Lotnisko Kopenhaga-Kastrup to największy skandynawski hub i jedno z ważniejszych lotnisk w tej części Europy. Oferta SAS jest więc doskonałym rozwiązaniem komunikacyjnym dla biznesu, który bardzo często przesiada się na Kastrup w dalszych podróżach po Skandynawii.

ZOBACZ TEŻ: Z Wrocławia do Legolandu samolotem. Ryanair uruchamia nowe połączenie

Stolica Dani w 2021 roku została ogłoszona przez brytyjskie czasopismo „Monocle” najlepszym miastem do życia. Pod uwagę brano takie uwarunkowania jak odbudowa gospodarki i kultury w związku z pandemią COVID-19, infrastruktura miejska, polityka mieszkaniowa czy bezpieczeństwo mieszkańców.

Kopenhaga to kolejny kierunek, który wraca po przerwie na wrocławskie lotnisko. Od 2 listopada będziemy mogli ponownie latać do Brukseli Charleroi, a od 31 października polecimy także do Billund, Lizbony oraz do Pafos na Cyprze. 1 listopada wystartuje z kolei nowe połączenie do Pizy, a 3 listopada do Bournemouth.

Automatyczna kontrola graniczna na wrocławskim lotnisku
Sonda
Czy lubisz latać samolotem?