Przez brak obsługi lotnisk dużo samolotów zostało uziemionych

i

Autor: Port Lotniczy Wrocław Przez brak obsługi lotnisk dużo samolotów zostało uziemionych

Nowe kierunki lotów z wrocławskiego lotniska i promocja na bilety

2021-09-02 13:40

Pięć nowych połączeń lotniczych z wrocławskiego lotniska uruchomi wkrótce Ryanair. Przewoźnik ogłosił zimowy rozkład lotów z Wrocławia, który obejmie łącznie 30 tras. Z tej okazji do sprzedaży trafiły bilety w promocyjnej cenie od 89 zł.

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła zimowy rozkład lotów z Wrocławia oraz inaugurację pięciu nowych połączeń. Wśród nowych kierunków znajdzie się Billund (Legoland) w Danii, Bournemouth w Wielkiej Brytanii, Lizbona w Portugalii, Paphos na Cyprze oraz Piza we Włoszech. Łącznie od października Ryanair będzie oferował z Wrocławia 30 tras, umożliwiając mieszkańcom Dolnego Śląska podróże w różnych kierunkach.

Z okazji ogłoszenia zimowego rozkładu lotów z Wrocławia Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł. Promocja obowiązuje jedynie do soboty (4 września) na loty do listopada na wybranych trasach.

ZOBACZ TEŻ: W godzinę na Mazury. Ruszyło nowe połączenie lotnicze z Wrocławia

- Nowe połączenia w zimowym rozkładzie lotów to bardzo pozytywny sygnał w trudnym, nieprzewidywalnym okresie pandemii - mówi Dariusz Kuś, Prezes Portu Lotniczego Wrocław. - Lato pokazało, że pasażerowie przyzwyczaili się już do regulacji covidowych i w dużej mierze nauczyli się latać „na nowych warunkach”. Dlatego mamy nadzieję, że zimowy rozkład lotów, w którym pasażerowie znajdą interesujące nowości i bardzo urozmaiconą ofertę połączeń pozwoli na planowanie kolejnych bezpiecznych, tym razem jesienno-zimowych podróży.

Gran Turismo Polonia we Wrocławiu.