Zrobił podkop do sąsiada i przez podłogę włamał mu się do mieszkania

2021-09-22 13:57
Zrobił podkop do sąsiada i przed podłogę włamał mu się do mieszkania
Autor: materiały policji

Do nietypowego włamania doszło w Boguszowie-Gorcach na Dolnym Śląsku. Sprawca wykuł dziurę w podłodze swojego pokoju, a następnie przebił się do mieszkania sąsiada, skąd ukradł miedziane i metalowe elementy centralnego ogrzewania.

Wiele trudu zadał sobie 35-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorców, by włamać się do mieszkania swojego sąsiada. Wykorzystując dłuższą nieobecność właściciela sąsiedniego lokalu, 35-latek postanowił zrobić podkop. Mężczyzna wykuł dziurę w podłodze swojego pokoju, a następnie zrobił to samo w pomieszczeniu obok. Dostawszy się do sąsiedniego mieszkania, złodziej wykradł z niego miedziane i metalowe elementy centralnego ogrzewania, powodując straty w wysokości ponad tysiąca złotych.

35-latek nie był jednak w stanie zatrzeć śladów swojego przestępstwa i wkrótce został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Za kradzież z włamaniami grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Ukradli kawę wartą tysiąc złotych. Szuka ich policja z Torunia
Sonda
Padłeś kiedyś ofiarą napaści lub kradzieży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE