Zwycięskie zmęczone torby [GALERIA] Zobaczcie grafiki, które mają podpowiadać wrocławianom gdzie nie kłaść reklamówek

2016-03-07 18:07

Przedstawiamy Wam prace, które zwyciężyły w ogłoszonym niedawno przez wrocławskie MPK konkursie. Teraz pojawią się na monitorach w tramwajach i autobusach.

Jest kilka rzeczy, które bardzo potrafią zdenerwowac podróżujących wrocławskimi autobusami i tramwajami. Jedna z nich to torby, reklamówki czy plecaki zajmujące siedzenia.

Torby też wolałyby nie zajmować siedzeń

- Nikt nie lubi, gdy zmęczone torby zajmują nam miejsce w autobusie lub tramwaju. Chyba nawet same torby - gdyby miały wybór - nie lubiłyby tego ( wierzymy, że z natury są dobre) - stwierdzili przedstawiciele MPK Wrocław ogłaszając konkurs na Facebooku.

Chodziło o to, by wrocławianie stworzyli grafiki przypominające innym o tym, by zmęczonymi torbami nie zajmowali miejsc w pojazdach komunikacji miejskiej.

Właśnie zostały wybrane zwycięskie prace. Przez dwa tygodnie będą wyświetlane razem, zebrane w filmik w tramwajach i autobusach. U nas możesz je zobaczyć już teraz, klikając w  slajdy galerii nad tekstem.

Jak Ci się podobają? Komentuj!

Czytaj także: Kibice WKS-u Śląsk zabrali koszulki piłkarzom po sobotnim meczu [WIDEO] Krzyczeli: "Nie zasługujecie na te barwy"​