Poszukiwania nastolatka

16-letni Maciek wyszedł z domu i przepadł! Telefon jest nieaktywny. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc [Zdjęcia]

2022-08-17 18:45

Zaginął 16 letni Maciej Kotwicki ze wsi Sokolniki (woj. dolnośląskie). W minioną niedzielę (14 sierpnia 2022 roku) chłopak wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rozpoznajecie go? Koniecznie powiadomcie rodzinę lub policję!

Dolnośląskie: Zaginął 16-letni Maciej Kotwicki ze wsi Sokolniki

14 sierpnia ok. godziny 14:00 16-latek wyszedł z miejsca zamieszkania we wsi Sokolniki niedaleko Kątów Wrocławskich i od tego czasu nie ma z nim kontaktu. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że ma przy sobie telefon, który jest nieaktywny. Rodzina odchodzi od zmysłów, a przełomu w sprawie wciąż nie widać. W poniższej galerii zamieszczamy zdjęcia poszukiwanego chłopaka. Zobaczcie, być może minęliście go na ulicy!

Czytaj też: Motocyklista roztrzaskał się na drzewie. Mimo reanimacji 38-latek zmarł

Zaginął 16-letni Maciej Kotwicki. Rysopis poszukiwanego

  • Wzrost 190 cm
  • Oczy ciemne
  • Włosy ciemne
  • Szczupła budowa ciała
  • Może posiadać zarost

- W chwili zaginięcia ubrany był w białą bluzę, jeansowe spodnie. Miał przy sobie plecak we wzór moro koloru zielono-brązowego - czytamy na stronie Zaginieni / vermisst na Facebooku.

- Ktokolwiek widział chłopaka lub tez posiada informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu Macieja, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 112 lub 47 87 167 25 - czytamy w komunikacie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Kto zatruł Odrę? Trwają poszukiwania sprawcy ekologicznej katastrofy