Poszukiwania nastolatka

16-letni Maciek wyszedł z domu i przepadł! Telefon jest nieaktywny. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc [Zdjęcia]

2022-08-17 18:45

Zaginął 16 letni Maciej Kotwicki ze wsi Sokolniki (woj. dolnośląskie). W minioną niedzielę (14 sierpnia 2022 roku) chłopak wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rozpoznajecie go? Koniecznie powiadomcie rodzinę lub policję!

Dolnośląskie: Zaginął 16-letni Maciej Kotwicki ze wsi Sokolniki

14 sierpnia ok. godziny 14:00 16-latek wyszedł z miejsca zamieszkania we wsi Sokolniki niedaleko Kątów Wrocławskich i od tego czasu nie ma z nim kontaktu. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że ma przy sobie telefon, który jest nieaktywny. Rodzina odchodzi od zmysłów, a przełomu w sprawie wciąż nie widać. W poniższej galerii zamieszczamy zdjęcia poszukiwanego chłopaka. Zobaczcie, być może minęliście go na ulicy!

Czytaj też: Motocyklista roztrzaskał się na drzewie. Mimo reanimacji 38-latek zmarł

Zaginął 16-letni Maciej Kotwicki. Rysopis poszukiwanego

  • Wzrost 190 cm
  • Oczy ciemne
  • Włosy ciemne
  • Szczupła budowa ciała
  • Może posiadać zarost

- W chwili zaginięcia ubrany był w białą bluzę, jeansowe spodnie. Miał przy sobie plecak we wzór moro koloru zielono-brązowego - czytamy na stronie Zaginieni / vermisst na Facebooku.

- Ktokolwiek widział chłopaka lub tez posiada informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu Macieja, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 112 lub 47 87 167 25 - czytamy w komunikacie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Kto zatruł Odrę? Trwają poszukiwania sprawcy ekologicznej katastrofy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE