Dolnośląskie. Dwie osoby zginęły w wypadku na A4! Trasa jest nieprzejezdna

Dolnośląskie. Dwie osoby zginęły w wypadku na A4! Trasa jest nieprzejezdna
Autor: SHUTTERSTOCK Dwie osoby zginęły w wypadku na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Mikołajowice i Wądroże Wielkie w kierunku Wrocławia w województwie dolnośląskim. Trasa jest nieprzejezdna

Dwie osoby zginęły w wypadku na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Mikołajowice i Wądroże Wielkie w kierunku Wrocławia w województwie dolnośląskim. Dachowało tam auto osobowe, którym jechali kierowca i jego pasażer. Trasa w miejscu śmiertelnego wypadku jest nieprzejezdna, a policja wytyczyła objazdy przez węzeł Legnica Południe na S3.

Dolnośląskie. Dwie osoby zginęły w wypadku na A4! Trasa jest nieprzejezdna

Jak informuje PAP, dwie osoby zginęły w wypadku na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Mikołajowice i Wądroże Wielkie w kierunku Wrocławia w województwie dolnośląskim.

- Dachowało auto osobowe; niestety śmierć ponieśli kierowca auta i pasażer - mówi PAP młodsza aspirant Aleksandra Pieprzycka z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Trasa w miejscu śmiertelnego wypadku jest nieprzejezdna, a policja wytyczyła objazdy przez węzeł Legnica Południe na S3. 

Czytaj też: Jaszkowa Dolna. Śmiertelne potrącenie 10-latki. Kierowca nie miał prawa jazdy

Czytaj też: Wrocław. Nie żyje 31-letni strażak i ratownik medyczny. Marcin walczył z COVID-19

Tragiczny wypadek w okolicy Jawora

Pogrzeb Mai Kostrzewy, która zmarła wskutek wypadku na torze motocrossowym w Lipnie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE