Dolnośląskie. Kupiła żywego króliczka i go wyrzuciła! Nie podobał jej się pyszczek [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

i

Autor: laterjay/cc0/Pixabay.com Mieszkanka województwa dolnośląskiego kupiła żywego króliczka, a następnie go wyrzuciła. Kobieta najwidoczniej nie dbała o zwierzę, wskutek czego pyszczek króliczka po prostu zgnił

Dolnośląskie. Kupiła żywego króliczka i go wyrzuciła! Nie podobał jej się pyszczek [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

2021-03-13 22:58

Mieszkanka województwa dolnośląskiego kupiła żywego króliczka, a następnie go wyrzuciła. Kobieta najwidoczniej nie dbała o zwierzę, wskutek czego pyszczek króliczka po prostu zgnił. Jego właścicielka nie miała jednak zamiaru postarać się dla niego o jakąkolwiek opiekę weterynaryjną. O sprawie poinformował Konrad Koźmiński, prezes zarządu Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt.

Dolnośląskie. Kupiła żywego króliczka i go wyrzuciła! Nie podobał jej się pyszczek [ZDJĘCIA]

Mieszkanka województwa dolnośląskiego kupiła żywego króliczka i go wyrzuciła, bo nie podobał jej się pyszczek zwierzątka, który po prostu zgnił. Prawdopodobnie doszło do tego z powodu zaniedbań kobiety, ale właścicielka króliczka nie miała zamiaru postarać się dla niego o jakąkolwiek opiekę weterynaryjną. O sprawie poinformował Konrad Koźmiński, prezes zarządu Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt.

- Króliczka można kupić za grosze. Bezmyślni ludzie, decydując się na nabycie takiego zwierzęcia, często zapominają, że to nie zabawka. Opieka weterynaryjna nad tym królikiem kilkudziesięciokrotnie przewyższa koszt jego zakupu. Właścicielka postanowiła porzucić zwierzę ze zgniłym pyszczkiem - pisze na swoim profilu twitterowym Koźmiński.

Czytaj też: Wałbrzych. Ksiądz do kierowcy: "Spie******, bucu!". Nazywa go "synem prostytutki i "pedałem" [WIDEO]

MAKABRA na drodze w Sichowie. NIE ŻYJE TROJE młodych ludzi! Auto wystrzeliło kilka metrów

13-latki sieją grozę w Pruszkowie. Tłuką rówieśników i są bezkarne