Silny wiatr przewrócił samochód w Kaczorowie na Dolnym Śląsku

i

Autor: Jawor 998 Silny wiatr przewrócił samochód w Kaczorowie na Dolnym Śląsku

Silny wiatr przewrócił jadący samochód. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

2021-10-25 11:54

Silny wiatr w dalszym ciągu daje się we znaki mieszkańcom Dolnego Śląska. W poniedziałek rano w Kaczorowie w powiecie jaworskim gwałtowny podmuch przewrócił dostawczego busa. Jedna osoba została ranna.

Silny wiatr był przyczyną groźnego wypadku, do którego doszło w poniedziałek (25 października) przed godz. 10 w miejscowości Kaczorów w powiecie jaworskim. W wyniku gwałtownego podmuchu wiatru dostawczy bus zjechał z jezdni i dachował. Auto zostało bardzo mocno zniszczone. Jak informuje serwis Jawor998, w wypadku ranna została jedna osoba. Na miejscu trwają działania służb ratowniczych.

ZOBACZ TEŻ: Tragedia we Wrocławiu. Pojechali z psem na spacer, zabiła ich wichura

To kolejny w ostatnich dniach przypadek na Dolnym Śląsku, gdy silny wiatr zepchnął z drogi jadący samochód. Tragicznie zakończył się wypadek, do którego doszło w piątek (22 października) w miejscowości Rusko w powiecie świdnickim. Gwałtowny podmuch przewrócił wówczas samochód ciężarowy. Zepchnięty z drogi samochód przewrócił się, a siedzący za jego kierownicą 43-letni mężczyzna zginął na miejscu. Moment wypadku nagrali przypadkowi świadkowie:

Sonda
Czy wichura dokonała w twoim regionie zniszczeń?
Potężna wichura we Wrocławiu