Mylą mnie z Putinem

i

Autor: TOMASZ GOLLA / SUPER EXPRESS

Ludzie mylą go z Putinem! Dramat byłego komandosa z Wrocławia [WIDEO]

2022-05-25 8:45

Pan Sławomir z Wrocławia nie ma lekkiego życia. Ciągle zaczepiają go ludzie, którzy często, przy okazji, klną na czym świat stoi. Wszystko przez to, że wrocławianin wygląda jak... Władimir Putin. Choć to uciążliwe, były komandos ze zrozumieniem podchodzi do takich reakcji.

Jak mówi nam pan Sławomir, dawniej nie było jeszcze tak źle. - Ludzie widzieli we mnie Putina, ale raczej wywoływało to rozbawienie – opowiada wrocławianin.

ZOBACZ TEŻ: Zadał Kirze ogromne cierpienie. Ważna decyzja sądu w sprawie zwyrodnialca z Legnicy

Teraz każde wyjście z domu może doprowadzić do nieprzyjemnych sytuacji. - Wszystko oczywiście się zmieniło, gdy Rosja napadła na Ukrainę – mówi nam mężczyzna, który jest zrzeszony w oficjalnym klubie sobowtórów prezydenta Rosji.

Teraz gdy ktoś go „rozpozna”, nie zostawia suchej nitki na Putinie, słusznie obwiniając dyktatora choćby o szereg zbrodni na ukraińskiej ludności cywilnej. - Większość oczywiście wie, że ja to nie Putin, ale i tak mi się dostaje. Ludzie bardzo przeżywają tragedię, która dzieje się za naszą wschodnią granicą – mówi pan Sławek.

We Wrocławiu mieszka sobowtór Putina

Kim jest wrocławski sobowtór prezydenta Rosji? Prowadzi własną firmę, choć przede wszystkim uwagę zwraca jego przeszłość. Był bowiem żołnierzem i służył do tego w jednostkach specjalnych. Jako były komandos do dziś pasjonuje się militariami, w tym bronią palną. W kolekcji ma choćby słynne AK-47 (oczywiście niezdatne do użytku).

Sonda
Czy pan Sławomir podobny jest do Putina?