Most Milenijny reanimacja Wrocław

i

Autor: AndrzejRembowski/pixabay

Dramatyczne chwile na moście Milenijnym. Reanimacja pasażerki samochodu

2021-10-19 9:21

Dramatyczne zdarzenie na moście Milenijnym we Wrocławiu. W jednym z aut osobowych zasłabła pasażerka. Konieczna była reanimacja. Jak to się skończyło?

Do zdarzenia doszło we wtorek, 19 października, rano. Około godz. 8 na moście Milenijnym, na ulicy Nowaka-Jeziorańskiego w kierunku na ul. Na Ostatnim Groszu, zatrzymał się samochód osobowy. Okazało się, że pasażerka auta straciła przytomność. Za tym pojazdem zatrzymały się jeszcze cztery samochody, których kierowcy ruszyli z pomocą poszkodowanej. Na miejsce wezwano służby ratunkowe, w okolicy przejeżdżał również patrol drogówki. - Do czasu przyjazdu karetki pogotowia kobieta była reanimowana przez osoby postronne. Następnie została przekazana ratownikom z zespołu ratownictwa medycznego, którzy zabrali ją do szpitala – mówi sierżant Aleksandra Rodecka z biura prasowego wrocławskiej policji.

Pirat drogowy na ulicach Wrocławia. Ma wiele na sumieniu

Jak dodaje Aleksandra Rodecka nie doszło w tym miejscu do zdarzenia drogowego. Auta, które zatrzymały się za pojazdem, w którym jechała poszkodowana kobieta, nie uczestniczyły w kolizji. W czasie trwania akcji ratunkowej na moście Milenijnym były bardzo duże utrudnienia w ruchu.

ZOBACZ TEŻ: Wypadek Beaty Szydło na autostradzie A4! Mamy ZDJĘCIA z miejsca zdarzenia! GALERIA PONIŻEJ

Sonda
Jak oceniasz komunikację miejską we Wrocławiu?