Dwoje kajakarzy wpadło do Nysy! Trwa akcja ratunkowa polskich służb [ZDJĘCIA]

i

Autor: Dad of Oktaeder - photographed by the father of Oktaeder/domena publiczna/Wikimedia Commons Dwoje kajakarzy wpadło do Nysy Łużyckiej na terenie Niemiec (na zdjęciu ujście Nysy Łużyckiej do Odry). Z uwagi na to, że do zdarzenia doszło w pobliżu granicy z Polską, w akcji ratunkowej biorą też udział nasze służby.

Dwoje kajakarzy wpadło do Nysy! Trwa akcja ratunkowa polskich służb [ZDJĘCIA]

2021-07-10 20:07

Dwoje kajakarzy wpadło do Nysy Łużyckiej na terenie Niemiec. Z uwagi na to, że do zdarzenia doszło w pobliżu granicy z Polską, w akcji ratunkowej biorą też udział nasze służby. Na razie udało się ocalić 35-letnią kobietę, ale towarzyszącego jej mężczyzny jeszcze nie odnaleziono. Z nieoficjalnych informacji wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy kajakarze pokonali jedną z przeszkód na Nysie.

Dwoje kajakarzy wpadło do Nysy! Trwa akcja ratunkowa polskich służb

O sprawie napisał portal Zgorzelec112.pl. Dwoje kajakarzy wpadło do Nysy Łużyckiej na terenie Niemiec. Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w pobliżu granicy z Polską, dlatego w akcji ratunkowej biorą udział od godz. 14 także nasze służby. 35-letnia kobieta została już ocalona, podaje Radio Zet, natomiast nadal nie odnaleziono towarzyszącego jej mężczyzny - obydwoje to obywatele Niemiec. Według nieoficjalnych wiadomości kajakarze wpadli do Nysy tuż po tym, jak pokonali jedną z przeszkód na rzece.

Czytaj też: Policjanci wynieśli z płonącego budynku mężczyznę. Nie oddychał! To nie był jednak koniec tej historii

Czytaj też: 3-letnia dziewczynka błąkała się samotnie po ulicy. Zabrał ją obcy mężczyzna

Mrożący krew w żyłach film z wypadku na Bemowie. Kierowca nie zobaczył, że zabija kobietę.