Dzierżoniów. Absurdalna interwencja policji! Przyjechali odebrać zabraną amfetaminę

i

Autor: policja.gov Dzierżoniów. Absurdalna interwencja policji! Przyjechali odebrać zabraną amfetaminę

Dzierżoniów: Poskarżył się policji na swoją MAMĘ! Schowała mu NARKOTYKI!

2020-11-27 11:05

"Praca w policji każdego dnia potrafi zaskoczyć" - komentują po tej interwencji mundurowi z Dzierżoniowa. 28-letni mężczyzna zadzwonił do nich, żeby odzyskali jego własność. Mama tę tajemniczą "własność" zabrała z pokoju. I w wyniku interwencji oddała mu przy policjantach.

W środku tygodnia zabrała mu amfetaminę! W środę (25.11.20 r.) 28-letni mężczyzna zadzwonił na policję w Dzierżoniowie (powiat dzierżoniowski) i poinformował, że matka zabrała mu z pokoju jego własność. - Na miejsce zostali wysłani policjanci. Zgłaszający potwierdził, iż mama zabrała coś, co należy do niego, jednak nie chciał powiedzieć co to takiego - przytacza sprawę biuro prasowe policji.

W domu cały czas znajdowała się też oskarżona matka mężczyzny, którą mundurowi zapytali o stanowisko. Kobieta nie zaprzeczała zarzutom syna. Stwierdziła, że odda jego własność.

I oddała! Przy policjantach wyjęła worek pełen narkotyków! Ten widok wprowadził mundurowych w osłupienie, i choć wydało się to - jak sami mówią - nieprawdopodobne, przebadali zawartość. Biały proszek okazał się amfetaminą. Narkotest wskazał na ponad 200 porcji!

Kobieta nie będzie odpowiadać za przywłaszczenie cudzej rzeczy, natomiast „skarżypycie” w świetle obowiązujących przepisów, za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Katastrofa autobusu wstrząsnęła Polską. W tym Miejscu doszło do tragedii