Głogów: 6-latek wypadł z drugiego piętra! Ojciec był w pokoju obok. Miał 2 promile

2020-08-05 10:00 Ewa Gazda
Chłopiec wypadł przez okno z drugiego piętra
Autor: tatlin/cc0/pixabay Chłopiec wypadł przez okno z drugiego piętra

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Głogowie. Dziecko wypadło z okna na drugim piętrze. 6-latek był pod opieką ojca. Jak się okazało, mężczyzna był pijany. 35-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu 5 lat więzienia. Chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Nieodpowiedzialny ojciec 6-latka z Głogowa może trafić do więzienia nawet na 5 lat. W niedzielę wieczorem chłopiec wypadł przez okno z drugiego piętra. Ojciec dziecka był w pokoju obok. Jak wykazało badanie alkomatem, miał 2 promile alkoholu w organizmie. Matka 6-latka była w tym czasie w pracy.

35-letni ojciec został zatrzymany. We wtorek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut narażenia syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężki uszczerbek na zdrowiu. Prokuratura złożyła wniosek o tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące.

Chłopiec trafił w ciężkim stanie do Głogowskiego Szpitala Powiatowego. Następnie został przetransportowany do placówki we Wrocławiu. 6-latek odniósł liczne złamania oraz urazy wielonarządowe. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Bejrut: wybuch w porcie. Ogromne zniszczenia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.