Ksiadz przelew

i

Autor: Shutterstock Ksiadz przelew

Ksiądz wysłał parafianom druki przelewu! Dla "pragnących pomóc w utrzymaniu"

2020-12-20 20:49

Ksiądz z parafii Znalezienia Krzyża Świętego w Godzikowicach w powiecie oławskim wysłał swoim parafianom druki przelewu. Mieszkańcy otrzymali je dziś (w niedzielę) z informacją, że to dla osób "pragnących pomóc w utrzymaniu parafii i księdza". Oprócz blankietów bankowych duchowny wysłałem do każdego list z informacją, że ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce kolędy nie będzie.

Jak informuje tuolawa.pl, ksiądz z parafii Znalezienia Krzyża Świętego w Godzikowicach w powiecie oławskim wysłał swoim parafianom druki przelewu. Blankiety bankowe razem z listem trafiły do mieszkańców dzisiaj (w niedzielę). Duchowny napisał, że z powodu epidemii koronawirusa w Polsce nie odbędzie się najbliższa wizyta duszpasterska.

Czytaj też: Jawor. Zwęglone zwłoki w bloku! Pożar zniszczył mieszkanie! Co teraz z lokatorami? [ZDJĘCIA]

Dlatego zachęca parafian, by wzięli w udział w kolędzie - w mniejszych grupach - w kościele. Tych, którzy z powodu kwarantanny, stanu zdrowia lub obawy przez zakażeniem koronawirusem nie zdecydują się na taki krok, prosi o wpłaty. Duchowny z Godzikowic, który wysłał parafianom druki przelewu, nazywa ich "pragnącymi pomóc w utrzymaniu parafii i księdza".

Czytaj też: Makabryczne MORDERSTWO w Zgorzelcu. SPALONE ZWŁOKI w lesie. Strzelił mu w głowę!

Wyrzucił psa z okna na trzecim piętrze

Dramatyczny apel sklepikarza. Błagam Was! Kupujcie u mnie w sklepiku

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!