Wypadek i potężny korek

i

Autor: blende12/picabay.com Wypadek i potężny korek

Wypadek na A4 pod Wrocławiem

Jazda „na zderzaku” kończy się źle. Wypadek i potężne utrudnienia na autostradzie

2022-09-22 10:18

Wypadek na autostradzie A4 pod Wrocławiem. W czwartek, 22 września, w pobliżu węzła Pietrzykowice zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami na trasie w kierunku Legnicy.

Wypadek na autostradzie A4 

Do wypadku doszło w czwartek, 22 września, około godz. 8 rano. Na 147. km autostrady, w pobliżu węzła Pietrzykowice, zderzyły się dwa samochody osobowe – BMW i toyota. Na miejscu trwają działania służb ratunkowych oraz policji.

ZOBACZ TEŻ: Dzień bez samochodu 2022. Darmowa komunikacja miejska we Wrocławiu

Kierowcy jadący w kierunku Legnicy muszą liczyć się z potężnymi. Korek o godz. 10 miał już 3 km długości i sięgał do węzła Wrocław Południe. Zator jest nie tylko na A4, ale także na wjeździe na autostradę z AOW.

Przyczyny wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiele wskazuje na to, że mogła być nią jazda „na zderzaku”, czyli niezachowanie bezpiecznej odległości między samochodami.

Tragiczny wypadek na DK 5. Kierowca zginął, pies konał wiele godzin. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.  

Jak informuje gazetawroclawska.pl, kierująca toyotą 36-latka trafiła do karetki pogotowia, gdzie przeszła badania. Prawdopodobnie zostanie zabrana do szpitala. 25-latni kierowca BMW nie został poszkodowany.

Wrocław. Śmiertelny wypadek na Sobieskiego
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?