Jelenia Góra. Agresywne nastolatki, które KATOWAŁY dziewczynę, w rękach policji! [WIDEO]

2020-09-22 10:22 Marcin Torz
nastolatki biją ofiarę
Autor: rep. Tomasz Golla

Znamy finał sprawy nastolatek, które zaatakowały dziewczynę w Jeleniej Górze. Policja zadziałała natychmiast i szybko namierzyła obie agresorki. Na długo zapamiętają, że nie można łamać prawa.

W sieci opublikowano filmik z Jeleniej Góry, na którym widać, jak dwie nastolatki zabierają telefon dziewczynie, a następnie dotkliwie ją biją - po to, aby zdobyć kod do komórki. Ofiara przeraźliwie krzyczy, ale mimo to oprawczynie nie rezygnują z bicia. Ostatecznie zostawiają pobitą dziewczynę i odchodzą.   

Dwie nastolatki znęcają się nad dziewczyną w Jeleniej Górze

Nie trzeba było długo czekać na reakcję policji. Funkcjonariusze szybko ustalili, kim są agresywne nastolatki. Okazało się, że blondynka ma 13 lat, a brunetka aż 19! Ofiara to 15-latka.

Policji udało się odzyskać skradziony telefon i pieniądze, które nastolatki też zrabowały dziewczynie. Wszystko (łączna wartość: ok. 1000 zł) udało się odzyskać. 

13 latka została zatrzymana i przekazana rodzicom - to oni będą wyciągać konsekwencje, choć nie jest wykluczone, że nastolatka trafi do poprawczaka. Dziecko cieszy się bowiem bardzo złą opinią. 

Jej starsza koleżanka ma o wiele większe kłopoty. Jest osobą dorosłą. Dlatego też trafiła za kraty policyjnego aresztu. Będzie odpowiadać przed sądem za rozbój, a za to grozi nawet 12 lat więzienia.