12-letnia dziewczynka została ciężko poparzona w yniku wybuchu, do jakiego doszło w bloku na terenie Kamiennej Góry

i

Autor: slovene/cc0/Pixabay.com

Kamienna Góra. Ciężko poparzona 12-latka w śpiączce! W bloku doszło do wybuchu!

2020-08-24 15:15

12-letnia dziewczynka została ciężko poparzona w wyniku wybuchu, do jakiego doszło dziś w jednym z bloków na terenie Kamiennej Góry. Trwał tam remont instalacji gazowej, w czasie którego wymieniane były rury. Jak informuje straż pożarna w Kamiennej Górze, 12-latka ma poparzone ok. 90 procent ciała i została zabrana śmigłowcem LPR do jednego ze szpitali specjalizujących się w leczeniu poparzeń.

Jak informuje straż pożarna w Kamiennej Górze, zgłoszenie o wybuchu w bloku na terenie miasta wpłynęło do jednostki dziś o godz. 11.40. W wyniku zdarzenia ciężko poparzona została 12-letnia dziewczynka - poparzenia zajmują ok. 90 procent powierzchni jej ciała.

Do wybuchu w bloku doszło w czasie remontu instalacji gazowej, gdy robotnicy wymieniali rury, ale nie wiadomo jeszcze, co było bezpośrednią przyczyną wypadku - badają to funkcjonariusze straży pożarnej i policji w Kamiennej Górze. Ciężko poparzona 12-latka trafiła śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego ze szpitali specjalizujących się w leczeniu poparzeń. To Wielkopolskie Centrum Leczenia Oparzeń w Ostrowie Wielkopolskim.

Zyck Polski. Przejechał ciągnikiem syna! 14-latek ZGINĄŁ na miejscu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Groza w parku wodnym! Rura wciągnęła pod wodę małego Januszka. "Mamo, czy ja umarłem?"'