Kajdanki

i

Autor: Canva.com

Nie mógł zapomnieć o byłej partnerce. Groził, że ją zabije i próbował podpalić jej mieszkanie!

2020-08-24 13:00

Do 10 lat więzienia grozi 42-letniemu mężczyźnie, który nękał swoją byłą partnerkę. 42-latek groził, że zabije kobietę, a nawet usiłował podpalić budynek, w którym mieszkała. Mężczyzna został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące.

Policjanci z Kowar zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego podejrzanego o uporczywe nękanie byłej partnerki. Mężczyzna od lipca nachodził kobietę i groził jej śmiercią. Na wniosek prokuratora został objęty policyjnym dozorem i otrzymał zakaz zbliżania się do kobiety.

- Podejrzany jednak nie respektował orzeczonych środków prawnych i nadal nachodził kobietę, groził jej, a także uporczywie o różnych porach dnia i nocy nękał smsami - informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Ponadto 21 sierpnia mężczyzna próbował podpalić budynek, w którym mieszkała pokrzywdzona, rzucając w niego łatwopalną cieczą.

42-latek został zatrzymany bezpośrednio po zdarzeniu, a następnego dnia został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Groza w parku wodnym! Rura wciągnęła pod wodę małego Januszka. "Mamo, czy ja umarłem?"'