Kamienna Góra: Tragedia podczas zabawy, 12- latek PORAŻONY PRĄDEM!

i

Autor: Policja Kamienna Góra: Tragedia podczas zabawy, 12-latek PORAŻONY PRĄDEM! Po chłopca przyleciał śmigłowiec LPR (fot. poglądowe)

Kamienna Góra: Tragiczny finał zabawy. 12-latek wspiął się na słup i został PORAŻONY PRĄDEM! Stan dziecka jest bardzo poważny

2021-05-09 7:41

W sobotę (8 maja) w Kamiennej Górze (woj. dolnośląskie) doszło do porażenia prądem 12-letniego chłopca. Jak poinformowała policja, dziecko wspięło się na słup średniego napięcia. Mały pacjent został śmigłowcem Lotniczego Pogotowia ratunkowego przetransportowany do szpitala, jego stan określany jest jako bardzo poważny.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 17, przy ulicy Fornalskiej w Kamiennej Górze. Jak przekazała na antenie tvn24 rzeczniczka kamiennogórskiej policji, trzech kolegów w wieku 12 lat bawiło się przy słupie energetycznym. W pewnym momencie jeden z chłopców postanowił wspiąć się na słup energetyczny. Niestety dotknął przewodu i został ciężko poparzony. Drugi próbował mu pomóc, jednak bezskutecznie. Trzeci 12 latek zadzwonił na 112.

PRZECZYTAJ: Grożą śmiercią prezydentowi Wałbrzycha, bo ten chce szczepić mieszkańców

Do akcji ratunkowej wezwano zespół LPR. Porażony chłopiec został zabrany do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Stan 12-latka oceniany jest jako bardzo poważny.

POLECAMY: Skandaliczna decyzja sądu! Wypuścił na wolność SZALEŃCA, który zatłukł WŁASNĄ MATKĘ!

Kisielnica. 21-letni Sebastian zginął, gdy czekał na zielone światło