Tragedia w bloku

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRESS Zdjęcie ilustracyjne

Kobieta wypadła z okna. Przed jej śmiercią doszło do awantury?

2021-08-19 14:49

Tragedia na wrocławskim Nowym Dworze. Z okna budynku przy ul. Budziszyńskiej wypadła kobieta. Zginęła na miejscu. Śledczy wyjaśniają co się stało – czy był to wypadek, czy doszło do zabójstwa. Jedna osoba została zatrzymana w tej sprawie.

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z 16 na 17 sierpnia przy ul. Budziszyńskiej. - Około 1 w nocy wrocławscy policjanci otrzymali informację o kobiecie leżącej przed jednym z budynków mieszkalnych na terenie osiedla Nowy Dwór, która prawdopodobnie wypadła z okna. Natychmiast pojechali na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Niestety okazało się, że kobieta nie żyje - mówi nam sierż. szt. Paweł Noga z biura prasowego wrocławskiej policji. Na miejscu działali pracownicy pogotowia ratunkowego oraz policjanci wraz z prokuratorem. Jak doszło do tej tragedii? W sieci pojawiły się informację, że wcześniej miało dojść do awantury między ofiarą i mężczyzną przebywającym w mieszkaniu.  Czy tak rzeczywiście było, czy mogło to mieć związek z tragicznym finałem sprawy? Sprawdźcie poniżej. 

Nie chcemy strzelnicy pod domem

Tragedia na ul. Budziszyńskiej. Co się stało?

Policja nie komentuje tych doniesień. - Zabezpieczono m.in. materiał dowodowy oraz zatrzymano mężczyznę mogącego mieć związek ze sprawą. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia są obecnie szczegółowo wyjaśniane przez funkcjonariuszy, a sprawa została objęta śledztwem prokuratorskim – dodaje sierż. szt. Paweł Noga.

Mieszkańcy nie chcą strzelnicy u siebie. Zobaczcie poniżej