Część policjantów przebywa w kwarantannie

i

Autor: Policja Dolnośląska Część policjantów przebywa w kwarantannie

Komenda w kwarantannie! Czy dolnośląski powiat zostanie bez policji?

2020-03-23 13:49

Niecodzienna sytuacja w powiecie górowskim. Na kwarantannę trafiła część pracowników Komendy Powiatowej Policji w Górze. U trzech osób tam zatrudnionych stwierdzono bowiem koronawirusa. Czy to oznacza, że powiat pozostanie bez nadzoru służb porządkowych?

Jak donosi portal Elka.pl, część pracowników Komendy Powiatowej Policji w Górze przechodzi kwarantannę. Taka sytuacja spowodowana jest wykryciem u trzech pracowników komendy COVID-19. Zarażonych jest dwóch mundurowych i jeden pracownik administracji.

Cała jednostka policji zostanie zamknięta i poddana dezynfekcji, a część pracowników wraz z rodzinami przechodzi kwarantannę, łącznie jest to kilkadziesiąt osób. Czy to oznacza, że powiat pozostaje bez nadzoru służb porządkowych?

Jak informuje nadkom. Kamil Rynkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, część obowiązków przejmie głogowska komenda. Wsparcie do Góry zostało wysłane również z Wrocławia. Starostwo powiatowe podkreśla, że zapewniona jest całkowita obsługa policyjna.

Walka z koronawirusem. Służby postawione w stan najwyższej gotowości [KRONIKA KRYMINALNA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE