Masakra  na obwodnicy pod Wrocławiem. 40-latek zginął na miejscu. Policja szuka świadków wypadku

i

Autor: OSP Święta Katarzyna Masakra na obwodnicy pod Wrocławiem. 40-latek zginął na miejscu. Policja szuka świadków wypadku

Masakra na obwodnicy pod Wrocławiem. 40-latek zginął na miejscu. Policja szuka świadków wypadku

2022-05-30 13:22

Tragiczny wypadek na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. W sobotę, 28 maja, po południu czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Siła uderzenia była tak duża, że pojazdy zostały doszczętnie rozbite. W wypadku zginął 40-letni kierowca. Policja szuka świadków zdarzenia.

Śmiertelny wypadek na wschodniej obwodnicy Wrocławia

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę, 28 maja, po godz. 19. Na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, na wysokości Blizanowic, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

ZOBACZ TEŻ: Dantejskie sceny na środku autostrady A4. Półnagi mężczyzna szarpał przerażoną kobietę

Siła uderzenia była tak duża, że auta zostały niemal doszczętnie rozbite. Na miejsce wezwano między innym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- W zdarzeniu kierujący samochodem osobowym marki Skoda z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę jezdni, zderzając się czołowo z kierującym volkswagenem. Niestety siedzący za kierownicą volkswagena mężczyzna poniósł śmierć – mówi sierż. szt. Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

W związku z wypadkiem policjanci z Siechnic poszukują świadków. - Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Siechnicach pod numerem tel. 47 871 69 70 – dodaje Paweł Noga.

W wypadku zginął 40-letni mężczyzna. Kierowca skody trafił do szpitala. Obwodnica w miejscu zdarzenia była przez wiele godzin zablokowana.

Szalał po Wrocławiu na jednym kole. Motocyklista zatrzymany przez policjantów
Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?