Morderstwo w Bielawie. 22-letni Daniel zginał, bo morderca z kimś go pomylił?

i

Autor: Shutterstock; Facebook / Bielawianka Bielawa Morderstwo w Bielawie. 22-letni Daniel zginał, bo morderca z kimś go pomylił?

Nie żyje piłkarz lokalnego klubu

Morderstwo w Bielawie. 22-letni Daniel zginął, bo morderca z kimś go pomylił?

Morderstwo młodego mężczyzny w Bielawie na Dolnym Śląsku. 22-letni Daniel zginął od ciosów nożem. Nie można wykluczyć, że morderca pomylił go z kimś innym. W sprawie zatrzymano jedną osobę.

Morderstwo w Bielawie 

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (z 6 na 7 sierpnia) na jednym z parkingów przy ulicy Żeromskiego w Bielawie. Na razie śledczy nie chcą mówić o szczegółach zdarzenia. Wiadomo, że 22-letni Daniel C. zginął od ciosów nożem.

ZOBACZ TEŻ: Tragedia we Wrocławiu. 35-letni strażak nie żyje, dwóch zostało rannych

Sprawa jest prowadzona pod kątem artykuł 148 kk, czyli zabójstwa. - Domniemany sprawca został zatrzymany. Obecnie trwa szeroko zakrojone śledztwo w tej sprawie - powiedział nam Emil Wojtyra z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Śledczy zabezpieczyli ślady na miejscu zbrodni, trwa również analiza monitoringu z okolicy. Dokładna przyczyna zgonu będzie znana po sekcji zwłok w zakładzie medycyny sądowej.

Okoliczności tragicznego zdarzenia są badane, tymczasem nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawca mógł zaatakować Daniela C. przez pomyłkę. - Prawdopodobnie pomylił go z kimś innym – mówi nam osoba znająca kulisy śledztwa.

Czy tak było w rzeczywistości, wyjaśni dopiero prokuratorskie dochodzenie.

Bielawa, około 30-tysięczne miasto na Dolnym Śląsku jest w szoku. Daniel C. był bowiem szerzej znany, przynajmniej kibicom piłki nożnej. 22-latek był wychowankiem miejscowego klubu Bielawianka, w którym grał od małego. Ostatnio występował w A-klasowych rezerwach tego klubu.

Morderstwo w Bielawie. 22-letni Daniel zginął, bo morderca z kimś go pomylił.
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE