Morderstwo w Bielawie. 22-letni Daniel zginał, bo morderca z kimś go pomylił?

i

Autor: Shutterstock; Facebook / Bielawianka Bielawa Morderstwo w Bielawie. 22-letni Daniel zginał, bo morderca z kimś go pomylił?

Nie żyje piłkarz lokalnego klubu

Morderstwo w Bielawie. 22-letni Daniel zginął, bo morderca z kimś go pomylił?

Morderstwo młodego mężczyzny w Bielawie na Dolnym Śląsku. 22-letni Daniel zginął od ciosów nożem. Nie można wykluczyć, że morderca pomylił go z kimś innym. W sprawie zatrzymano jedną osobę.

Morderstwo w Bielawie 

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (z 6 na 7 sierpnia) na jednym z parkingów przy ulicy Żeromskiego w Bielawie. Na razie śledczy nie chcą mówić o szczegółach zdarzenia. Wiadomo, że 22-letni Daniel C. zginął od ciosów nożem.

ZOBACZ TEŻ: Tragedia we Wrocławiu. 35-letni strażak nie żyje, dwóch zostało rannych

Sprawa jest prowadzona pod kątem artykuł 148 kk, czyli zabójstwa. - Domniemany sprawca został zatrzymany. Obecnie trwa szeroko zakrojone śledztwo w tej sprawie - powiedział nam Emil Wojtyra z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Śledczy zabezpieczyli ślady na miejscu zbrodni, trwa również analiza monitoringu z okolicy. Dokładna przyczyna zgonu będzie znana po sekcji zwłok w zakładzie medycyny sądowej.

Okoliczności tragicznego zdarzenia są badane, tymczasem nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawca mógł zaatakować Daniela C. przez pomyłkę. - Prawdopodobnie pomylił go z kimś innym – mówi nam osoba znająca kulisy śledztwa.

Czy tak było w rzeczywistości, wyjaśni dopiero prokuratorskie dochodzenie.

Bielawa, około 30-tysięczne miasto na Dolnym Śląsku jest w szoku. Daniel C. był bowiem szerzej znany, przynajmniej kibicom piłki nożnej. 22-latek był wychowankiem miejscowego klubu Bielawianka, w którym grał od małego. Ostatnio występował w A-klasowych rezerwach tego klubu.

Morderstwo w Bielawie. 22-letni Daniel zginął, bo morderca z kimś go pomylił.
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?