MPK Wrocław wypuściło własną kolekcję ubrań

i

Autor: MPK Wrocław MPK Wrocław wypuściło własną kolekcję ubrań

MPK Wrocław wypuściło własną kolekcję ubrań. Pierwszy taki sklep w kraju [ZDJĘCIA]

2021-11-27 10:38

MPK Wrocław uruchomiło sklep internetowy, w którym oferuje limitowaną kolekcję ubrań, dodatków i akcesoriów z motywami promującymi transport publiczny. To pierwszy tego typu sklep w Polsce prowadzony przez miejskiego przewoźnika.

Nowy internetowy sklep MPK Wrocław już działa. Nie znajdziemy w nim jednak biletów na przejazdy komunikacją miejską, ale limitowaną kolekcję ubrań, dodatków i akcesoriów z motywami promującymi transport publiczny. Jak podkreślają przedstawiciele wrocławskiego MPK, to pierwsza tego typu inicjatywa przewoźnika miejskiego w Polsce.

- Uruchamiając sklep internetowy wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom fanów transportu zbiorowego - mówi prezes MPK Wrocław Krzysztof Balawejder. - Sam uwielbiam chodzić w bluzach z kapturem i z czystym sercem mogę zapewnić, że nasze produkty są najwyższej jakości. Autobusy imtramwaje stanowią ważną część życia miasta, a dla niektórych są wręcz życiową pasją. Wiemy to, bo zapytania z prośbami o gadżety MPK Wrocław przychodziły i wciąż przychodzą do nas z całego kraju.

ZOBACZ TEŻ: Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Tak drogo jeszcze nie było

Z zapowiedzi wrocławskiego przewoźnika wynika, że oferowany w sklepie asortyment to dopiero pierwsza z limitowanych kolekcji. Składają się na nią:

  • Bluza Retro Tramwaj – 175 zł
  • Bluza Retro Autobus – 175 zł
  • Bluza z kapturem I’M SO autoBUSY – 170 zł
  • Koszulka z motywem szyn – 90 zł
  • Czapka z daszkiem – 85 zł
  • GymBax – 95 zł
  • Kubek termiczny – 120 zł

Oferowane przez sklep produkty można zamawiać bezpośrednio do domu lub paczkomatu bądź odebrać osobiście w jednym z dwóch wrocławskich Biur Obsługi Pasażera (przy ul. Świeradowskiej lub al. Kromera).

Sonda
Jak oceniasz komunikację miejską we Wrocławiu?
Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE