Nie doczekała pierwszej rocznicy. 23-letnia Natalia zginęła, gdy wracała ze służby

i

Autor: Mateusz Mucha - Kudowa Na Sygnale;Natalia Iskra/facebook Nie doczekała pierwszej rocznicy. 23-letnia Natalia zginęła, gdy wracała ze służby

Tragiczny wypadek policjantki

Nie doczekała pierwszej rocznicy. 23-letnia Natalia zginęła, gdy wracała ze służby

2023-01-09 11:36

11 stycznia świętowałaby pierwszą rocznicę pracy w policji. Niestety, tragiczny wypadek przerwał życie 23-letniej Natalii Iskry, funkcjonariuszki z Kudowy-Zdroju. Zginęła, wracające ze służby, 5 stycznia br.

Policjantka Natalia Iskra zginęła w wypadku

Ten wypadek wstrząsnął nie tylko lokalną społecznością, ale również policjantami w całym regionie. Natalia Iskra, policjantka z komisariatu w Kudowie-Zdroju, zginęła w czwartek, 5 stycznia, po godz. 6 rano. Miała zaledwie 23 lata.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Jeleniowie, na odcinku Kudowa Zdrój - Lewin Kłodzki drogi krajowej nr 8. Młoda policjantka siedziała za kierownicą osobowego fiata, który z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Siła uderzenia spowodowała, że osobówka wypadła z jezdni. Mimo natychmiastowej pomocy, życia kobiety nie udało się uratować.

„Była bardzo otwarta na potrzeby ludzi”

Natalia Iskra w szeregi policji wstąpiła 11 stycznia 2022 roku. Pełniła służbę w Zespole Prewencji Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju. - Swoje obowiązki wykonywała z dużą rzetelnością i zaangażowaniem. Była bardzo otwarta na potrzeby ludzi. W swoim zbyt wcześnie zakończonym życiu dała się poznać jako odpowiedzialna i sumienna policjantka. Na zawsze Natalia w naszych sercach pozostanie ciepłą, uśmiechniętą, życzliwą i wspaniałą koleżanką – poinformowała policja na swojej stronie internetowej.

- Odchodząc tak wcześnie, pozostawiła pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka i Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusza Wesołowskiego, a także Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku nadkom. Tomasza Ociepy oraz kierownictwa wraz z policjantami i pracownikami dolnośląskiej policji składamy rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym wyrazy żalu i głębokiego współczucia – czytamy na stronie.

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego wypadku.

Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana