Obława na ulicach Wrocławia! Poszukiwany wjechał na chodnik pełen ludzi, padł strzał

i

Autor: AndrzejRembowski/cc0/Pixabay.com Obława na ulicach Wrocławia. Tamtejsza policja prowadzi poszukiwania za mężczyzną, który razem z dwoma innymi osobnikami jest podejrzewany o kradzież (zdj. ilustracyjne)

Obława na ulicach Wrocławia! Poszukiwany wjechał na chodnik pełen ludzi, padł strzał

2021-09-05 18:56

Obława na ulicach Wrocławia. Tamtejsza policja prowadzi poszukiwania za mężczyzną, który razem z dwoma innymi osobnikami jest podejrzewany o kradzież. Na ul. Zwycięską wezwała mundurowych ofiara przestępstwa. Dwóch mężczyzn udało się zatrzymać, ale trzeci uciekł, wjeżdżając m.in. na chodnik pełen ludzi. Jeden z policjantów wyjął broń i oddał strzał.

Obława na ulicach Wrocławia! Poszukiwany wjechał na chodnik pełen ludzi, padł strzał

O obławie na ulicach Wrocławia na pisała jako pierwsza "Gazeta Wrocławska". Policja poszukuje mężczyzny, który na ul. Zwycięskiej uciekł mundurowym, a później wjechał na chodnik pełen ludzi. Do zdarzenia doszło dziś ok. godz. 14, gdy funkcjonariuszy wezwał na miejsce mieszkaniec Wrocławia, który rozpoznał w grupie osób mężczyzn, którzy mieli się dopuścić kradzieży mienia na jego szkodę. Policji udało się zatrzymać dwóch z nich, ale trzeci nie miał zamiaru oddać się w ich ręce mimo wyraźnych sygnałów ze strony mundurowych. Podejrzany wsiadł do auta i przejechał przez żywopłot, a następnie przez chodnik, na którym byli ludzie - na szczęście nikomu nic się nie stało. Zanim się oddalił, jeden z policjantów wyjął broń i oddał jeden strzał w kierunku opon pojazdu, by uniemożliwić mu ucieczkę. Na ulicach Wrocławia trwa obława na poszukiwanego mężczyznę. Nie wiadomo jeszcze, jakim samochodem się porusza. Pozostali dwaj zatrzymani trafili już do aresztu.

Czytaj też: Dla żartu wskoczyli do Odry w centrum Wrocławia. Nie byli w stanie się wydostać

Czytaj też: Wrocław: Protest pod komendą. Demonstranci do policji: „Macie krew na rękach”

Policyjny pościg za pijanym kierowcą