Okaleczone zwłoki psa w parku we Wrocławiu! Oprawca był okrutny, co on z nim robił?

i

Autor: Ekostraż Wrocław/facebook

Koszmar we Wrocławiu

Okaleczone zwłoki psa w parku! Oprawca był okrutny, co on z nim robił?

2023-02-20 13:36

Koszmar we Wrocławiu. W Parku Szczytnickim na Wielkiej Wyspie doszło do makabrycznego okrycia – w plastikowym worku znaleziono okaleczono zwłoki psa. To straszne, co mogło się z nim dziać przed śmiercią.

Zwłoki psa w Parku Szczytnickim we Wrocławiu

Do makabrycznego zdarzenia doszło w niedzielę, 19 lutego. W Parku Szczytnickim na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu znaleziono zwłoki psa. Widok był straszny!

- Pies ma ślady dziwnych obrażeń - wygląda na to, że ktoś odciął mu część ciała, być może celem usunięcia chipa. Obrażenia wskazują też, że pies mógł być wykorzystywany przez zoofilii – poinformował wrocławska Ekostraż, która została zaalarmowana przez świadków zdarzenia.

Na miejsce wezwano również policję, która będzie szukała sprawców, jeśli potwierdzą się przypuszczenia o złamaniu prawa. - Na nasze zlecenie i koszt zostanie wykonana sekcja zwłok psa celem ustalenia, co się stało – dodaje przedstawiciele Ekostraży.

Ze wstępnych oględzin wynika, że był to kundelek, psi staruszek. Ekostraż opublikowała zdjęcia psa na swoim profilu na Facebooku. Może ktoś go rozpozna (uwaga są drastyczne). Aktywiści proszą o wsparcie ich działań ratujące zwierzęta lub, jak w tym przypadku, zmierzające do namierzenia sprawców okrucieństw wobec zwierząt. 

Strażacy z Wrocławia i pies Orion ratowali ludzi w Turcji.

Odwiedziliśmy z mikrofonem dom dla osieroconych zwierzaków.

Co zrobić, kiedy spotykamy w lesie samotnego malucha? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.