Czyje to precjoza?

Policja odzyskała złodziejskie łupy i szuka właścicieli. Może należą do Ciebie? Sprawdź

2022-09-20 9:15

Klucze, monety, kluczyki do pojazdów, biżuteria, telefony, tablety... to przedmioty, które zabezpieczyli policjanci kryminalni z komisariatu na Grabiszynku we Wrocławiu. Mundurowi szukają właścicieli. Może jesteś jednym z nich?

Policjanci z Komisariatu Wrocław-Grabiszynek szukają właścicieli przedmiotów, które udało się odzyskać w czasie czynności operacyjno-procesowych.

ZOBACZ TEŻ: Krwawa jatka podczas libacji alkoholowej w Jeleniej Górze

- Na zdjęciach przedstawiamy większość zabezpieczonych przedmiotów, które z dużym prawdopodobieństwem pochodzą z przestępstwa tj. kradzież lub kradzież z włamaniem. Niestety do tej pory nie udało się ustalić właścicieli. Rzeczy te mogą pochodzić z terenu całego województwa dolnośląskiego – informuje asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Policja informuje, że jeśli ktoś rozpoznał swoją własność bądź ma podejrzenie, że mogą to być jego przedmioty, powinien skontaktować się z Komisariatem Policji Wrocław-Grabiszynek, pod numerem tel. 47 87 155 00, 47 87 155 01 lub e-mail: dyzurny.kp-grabiszynek@wroclaw.wr.policja.gov.pl.

Sonda
Czy widząc złodzieja, zareagowałbyś i próbował go zatrzymać?