Krwawa jatka podczas libacji alkoholowej w Jeleniej Górze. Nożownik na wolności

i

Autor: Shutterstock Krwawa jatka podczas libacji alkoholowej w Jeleniej Górze. Nożownik na wolności

Nożownik został na wolności

Krwawa jatka podczas libacji alkoholowej w Jeleniej Górze

2022-09-19 12:27

39-latek z Jeleniej Góry podczas libacji alkoholowej zaatakował nożem swojego kolegę. Ofiara trafiła do szpitala, a napastnik do aresztu. Na proces poczeka jednak na wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 17 września, w godzinach porannych. W jednym z mieszkań w Jeleniej Górze dwóch znajomych spożywało alkohol. Niestety, wspólna impreza zamieniał się w krwawą jatkę.

ZOBACZ TEŻ: Czasem słońce, czasem…. śnieg. W Karkonoszach spadł już pierwszy śnieg

- W pewnym momencie wywiązała się pomiędzy nimi awantura, podczas której jeden z nich zadając ciosy nożem w okolice brzucha i przedramienia spowodował uszkodzenie ciała 43-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w stanie niezagrażającym życiu – mówi mł. asp. Beata Sosulska-Baran z jeleniogórskiej policji.

Jeleniogórscy policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który ugodził nożem swojego kolegę. Trafił on do policyjnego aresztu, gdzie musiał najpierw wytrzeźwieć, bowiem badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile.

- Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Prokurator w Jeleniej Górze zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego - dodaje Beata Sosulska-Baran.

Tragiczny wypadek na DK 5. Kierowca zginął, pies konał wiele godzin. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Podejrzanemu mężczyźnie za popełniony czyn grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Na proces poczeka jednak na wolności.

Jelenia Góra: Furiat skatował kierowcę autobusu