Potężny pożar w Legnicy. Płonął były radziecki szpital przy ul. Chojnowskiej

2022-05-19 9:25
Potężny pożar w Legnicy. Płonął były radziecki szpital przy ul. Chojnowskiej
Autor: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy Potężny pożar w Legnicy. Płonął były radziecki szpital przy ul. Chojnowskiej

W środę późnym wieczorem doszło do pożaru w opuszczonym budynku poradzieckiego szpitala przy ul. Chojnowskiej w Legnicy. W akcji gaśniczej uczestniczyło 8 zastępów straży pożarnej.

Służby dostały informację o pożarze tuż przed godz. 22 w środę, 18 maja. Na miejsce natychmiast wysłano kilka zastępów straży, które zastały rozwinięty pożar dachu, który widoczny był ze znacznej odległości. W sumie w akcji gaśniczej wzięło udział osiem zastępów. Po kilkugodzinnej akcji udało się opanować sytuację.

ZOBACZ TEŻ: Tak umierał Tomasz, przyjął cios za ciosem. Mamy szokujące nagranie!

To nie pierwszy pożar pustostanu przy ulicy Chojnowskiej, gdzie przed laty znajdował się radziecki szpital psychiatryczny. W zeszłym roku ogień pojawiał się w tym miejscu kilka razy.

Pożar na Rychtalskiej we Wrocławiu
Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE