To już pewne

Primark we Wrocławiu. Kiedy otwarcie popularnej sieciówki?

2023-03-14 11:40

Primark we Wrocławiu powstanie w centrum handlowym Magnolia Park. Prace adaptacyjne w galerii trwają już od dłuższego czasu. Kiedy odbędzie się otwarcie Primarka we Wrocławiu? Sprawdźcie szczegóły.

Primark Wrocław w CH Magnolia

Jesienią ubiegłego roku zapadła decyzja, że sklep sieci Primark zostanie otwarty we Wrocławiu. Na lokalizację wybrano centrum handlowe Magnolia Park przy ul. Legnickiej. Wtedy też rozpoczęły się prace adaptacyjne lokalu, gdzie znajdzie się popularna sieciówka.

Primark we Wrocławiu zajmie ponad 5300 mkw., będzie położony na dwóch poziomach. Salon znajdzie się niedaleko wejścia od strony ulicy Legnickiej.

Primark Wrocław. Kiedy otwarcie?

Choć prace trwają już od dłuższego czasu, klienci na zakupy we wrocławskim Primarku będą musieli jeszcze trochę poczekać. Otwarcie sieci Primark w Magnolii planowane jest na IV kwartał 2023 roku, choć raczej bliżej końca roku.

Rekrutacja pracowników do Primarku

Jednocześnie trwa rekrutacja pracowników do sklepu. Jak informuje portal dlahandlu.pl, kandydatom na stanowisko doradca klienta, sieć oferuje wynagrodzenie w wysokości 4292 zł brutto oraz pakiet benefitów.

Przypomnijmy, że Primark we Wrocławiu będzie szóstym sklepem tej sieci w Polsce. Obecnie funkcjonują cztery placówki - w Poznaniu, w Warszawie, w Krakowie i Katowicach. Do końca roku otwarte będą sklepy w Łodzi i Wrocławiu.

Primark powstał w 1969 r. w Irlandii pod nazwą Penneys, a obecnie posiada ponad 400 sklepów w 14 krajach w Europie i Ameryce Północnej, w których zatrudnia ponad 70 000 osób. W swojej ofercie ma odzież, obuwie, a także kosmetyki i artykuły wyposażenia domu oraz akcesoria.

Otwarcie sklepu Primark w Katowicach