Trzy osoby oskarżone o wyłudzenie VAT-u przy obrocie katodami miedziowymi. Państwo straciło 15 milionów złotych!

i

Autor: Artur Barbarowski Trzy osoby oskarżone o wyłudzenie VAT-u przy obrocie katodami miedziowymi. Państwo straciło 15 milionów złotych!

Skandal w Świdnicy! Zupełnie nagi prokurator na spacerze i w sklepie

2021-09-09 19:12

Świdniczanie przecierali oczy ze zdumienia. W czwartkowe przedpołudnie ulicami miasta spacerował nagi mężczyzna. Spacerował i robił zakupy, bo w pewnym momencie bez skrępowania wszedł do jednego ze sklepów. Jak się okazało, to prokurator z jednej z tamtejszych prokuratur rejonowych. O sprawie poinformował portal swidnica24.pl.

Nagi prokurator na ulicach Świdnicy. Czwartkowy skandal zaczął się jeszcze przed południem, w rejonie ulic Rolniczej, Kilińskiego i Kopernika, na Osiedlu Zarzecze. To tam mieszkańcy Świdnicy zauważyli swobodnie spacerującego nagiego mężczyznę, który w pewnym momencie wszedł nawet do jednego ze sklepów! O wszystkim poinformowano policję, która zatrzymała golasa i przekazała go rodzinie. Był pijany. – To prokurator pełniący służbę w jednej z jednostek okręgu świdnickiego, przebywający w tym momencie na urlopie – potwierdził, cytowany przez portal swidnica24.pl, Tomasz Orepuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Świdnica: Nagi prokurator w sklepie. Sprawą zajmie się rzecznik dyscyplinarny?

W sieci pojawiły się zdjęcia paradującego po Świdnicy, nagiego prokuratora, nic więc dziwnego, że Prokurator Okręgowy najprawdopodobniej jeszcze dziś skieruje sprawę do rzecznika dyscyplinarnego. W niedalekiej perspektywie; prokurator rejonowy może stracić stanowisko.

Zobacz też: Kto groził prezydentowi Wrocławia? Prokuratura szuka winnych

KARPACZ 2021: Mateusz Morawiecki