Śląsk Wrocław: Erik Exposito wraca do treningów z drużyną. Czy zagra z Pogonią Szczecin?

2020-09-16 13:32 Marcin Torz
Erik Exposito
Autor: CyfraSport Erik Exposito

Erik Exposito wreszcie wraca do zajęć z drużyną. Piłkarz ma dobre wyniki badań i nic nie stoi na przeszkodzie, aby wrócił do treningów. Podobnie, jak Mateusz Maćkowiak. Gorsze wiadomości mamy, jeśli chodzi o Fabiana Piaseckiego.

Erik Exposito wreszcie może trenować! Piłkarz ma pomyślne wyniki badań, które pozwalają na powrót do treningów. Hiszpański napastnik będzie więc brany pod uwagę przy ustalaniu kadry na najbliższy mecz z Pogonią Szczecin. Ale czy w nim wystąpi? To wątpliwe. Zawodnik musi nadrobić zaległości treningowe, a to potrwa. Trzeba trzymać kciuki, aby zdążył dojść do formy na mecz z Legią w Warszawie.

Mateusz Maćkowiak również wraca do treningów. Piłkarz ten nie zdążył jeszcze zadebiutować w pierwszej drużynie. 

Do pierwszego składu wróci prawdopodobnie Dino Stiglec. Zdrowy jest też Rafał Makowski. Nie wiadomo, co z Israelem Puerto. Piłkarz zszedł pod koniec meczu z Lechem z grymasem na twarzy. Jeszcze w tym tygodniu będzie miał USG. Dopiero wtedy dowiemy się, czy piłkarz będzie zdolny do gry.  

Po niedzieli do treningów z drużyną wróci też kapitan Krzysztof Mączyński i Guillermo Cotugno. Nieco dłużej pauzować musi Patryk Janasik.

Fabian Piasecki? Na razie nie może trenować z drużyną. I na chwilę obecną trudno prognozować, kiedy wróci do zajęć.

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.