Śmiertelnie potrącił pieszego na pasach i uciekł. Policja szuka kierowcy

i

Autor: Policja Wrocław Śmiertelnie potrącił pieszego na pasach i uciekł. Policja szuka kierowcy

Samochód może być uszkodzony

Śmiertelnie potrącił pieszego na pasach i uciekł. Policja szuka kierowcy

2022-10-19 8:13

W poniedziałek doszło do tragicznego wypadku na wschodniej obwodnicy Wrocławia. Samochód osobowy śmiertelnie potrącił 69-letniego mężczyznę, który znajdował się na przejściu dla pieszych. Kierowca uciekł, a kierowca publikuje zdjęcie samochodu, który najprawdopodobniej brał udział w zdarzeniu.

Wypadek w Blizanowicach. Policja szuka kierowcy 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 17 października, około godziny 18.30-18.40 na wschodniej obwodnicy Wrocławia, na wysokości Blizanowic. Przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych przechodził 69-letni mężczyzna. Niestety, został potrącony przez samochód osobowy. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, przechodnia nie udało się uratować.

Kierowca samochodu osobowego nie tylko się nie zatrzymał, by udzielić pomocy poszkodowanemu, ale uciekł z miejsca wypadku. - Pojazd mógł poruszać się od strony ronda w Łanach i ostatni raz widziany był na ulicy Kościuszki w Siechnicach. Stamtąd mógł wrócić z powrotem na wschodnią obwodnicę Wrocławia – informuje biuro prasowe wrocławskiej policji.

Mundurowi przypominają, że samochód może mieć uszkodzenia karoserii, przedniego oświetlenia oraz uszkodzoną szybę czołową. Prawdopodobnie kierujący pojazdem mógł po potrąceniu 69-latka całkowicie ją wybić.

Policjanci apelują, by osoby, które posiadają wiedzę na temat pojazdu mogącego brać udział w zdarzeniu lub osoby, która nim wówczas kierowała, skontaktowały się z Komisariatem Policji w Siechnicach pod numerem telefonu 601 813 910, numerem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką policji.

Horror w Stanowicach. Dwie osoby wpadły do studni, jedna nie żyje.