BMW zmiażdżyło skodę

Straszny wypadek pod Jelenią Górą. Nie żyją ojciec z 12-letnim synem

2022-08-22 17:15

Tragiczny wypadek na drodze krajowej 3 w Radomierzu pod Jelenią Górą. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych śmierć poniosły dwie osoby – ojciec i jego 12-letni syn, a cztery osoby zostały ranne.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 22 sierpnia, około godziny 12.30. Na drodze krajowej nr 3 w Radomierzu, w okolicy zjazdu do Janowic Wielkich, zderzyły się dwa samochody osobowe. Siła uderzenia była tak duża, że BMW dosłownie zmiażdżyło skodę.

ZOBACZ TEŻ: Tomasz zginął pod dyskoteką. Matka ofiary: Zabił mi syna jednym ciosem!

Zalane miejscowości pod Wrocławiem. Groźne skutki obfitych opadów deszczu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda, jadąc od Wrocławia w kierunku Jeleniej Góry, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie tyłem uderzył w pojazd marki BMW jadący w kierunku Wrocławia. W wyniku zdarzenia 2 osoby z pojazdu skoda, pomimo prowadzonej reanimacji, zmarły. Czterem osobom z BMW udzielono pomocy medycznej – mówi podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

Jak udało się potwierdzić, w wypadku zginął 38-letni mężczyzna oraz jego 12-letni syn.

Droga krajowa 3 na tym odcinku, na którym doszło do zdarzenia, jest całkowicie zablokowana. Objazd odbywa się przez Janowice Wielkie

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?