Świebodzice. Stracił spodnie w czasie kradzieży flagi państwowej! Nawet Ojciec Mateusz Wam nie pomoże [ZDJĘCIA]

i

Autor: OSiR Świebodzice/Facebook.com Grupka mężczyzn ukradła w Świebodzicach flagi państwowe zamontowane na budynku tamtejszego ośrodka sportu i rekreacji

Świebodzice. Stracił spodnie w czasie kradzieży flagi państwowej! "Nawet Ojciec Mateusz Wam nie pomoże" [ZDJĘCIA]

2021-11-23 20:14

Grupka mężczyzn ukradła w Świebodzicach flagi państwowe zamontowane na budynku tamtejszego ośrodka sportu i rekreacji. Złodzieje nie wiedzieli jednak, że wszystko się nagrywa, a na filmie widać ponadto, jak jeden z nich ściąga drugiemu spodnie. Sprawa nie została jeszcze zgłoszona na policję, bo OSiR Świebodzice liczy, że złodzieje oddadzą flagi państwowe.

Świebodzice. Stracił spodnie w czasie kradzieży flagi państwowej! "Nawet Ojciec Mateusz Wam nie pomoże"

Grupa czterech mężczyzn ukradła w Świebodzicach flagi państwowe zamontowane na budynku tamtejszego ośrodka sportu i rekreacji. Choć do zdarzenia doszło 12 listopada br., to pracownicy placówki poinformowali o tym, za pośrednictwem profilu facebookowego, dopiero w poniedziałek 22 listopada, i to w żartobliwej formie. Trudno im się jednak dziwić, bo domorośli złodzieje narazili się nie tylko na infamię związaną z popełnieniem przestępstwa, ale również salwy śmiechu związane z osobliwymi zdarzeniami, które towarzyszyły im w czasie kradzieży. Jeden z nich ściągnął drugiemu spodnie, a kolejnemu wypadł w czasie "akcji" telefon, który podobno dość poważnie się zniszczył. Cała czwórka pozwoliła sobie ponadto na taniec radości. Wszystko widać na nagraniu, które zarejestrowała kamera znajdującego się nieopodal monitoringu. Sprawa kradzieży flag państwowych nie została zgłoszona na policję, bo pracownicy OSiR Świebodzice liczą, że złodzieje pójdą po rozum do głowy i sami oddadzą łupy.

- Niestety czasem bywa też tak, że pokusa bycia fajnym przed kumplami bywa za mocna... tylko naprawdę nie wpadliście chłopcy na pomysł, że możecie wystąpić w rolach głównych np. na monitoringu?? Może mały konkurs na tytuł filmu? Nasza propozycja - "Skrojone flagi 2". Film ma spory potencjał na komedię, szczególnie kiedy jeden z Was ściągnął drugiemu portki ? Szkoda w tym wszystkim jednak telefonu, który spadł na ziemię... chyba się trochę rozbił co? ? Chłopaki, wszystko widać jak na dłoni. Czekamy do piątku na zwrot flag w sekretariacie OSiR Świebodzie bez konsekwencji. Po tym terminie nawet Ojciec Mateusz Wam nie pomoże ?? - czytamy na profilu facebookowym placówki ze Świebodzic.

Czytaj też: Martwy noworodek w łóżeczku. Rodzice byli pijani jak bela! Prokuratura nie ma złudzeń

Czytaj też: Policjant ugodzony nożem podczas interwencji. Napastnik został postrzelony!

Świebodzice. Stracił spodnie w czasie kradzieży flagi państwowej! "Nawet Ojciec Mateusz Wam nie pomoże" [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy monitoring pomaga w złapaniu przestępców?
Telewizor wyleciał mi z pokoju