TATUŚ ROKU! Wiózł 4-letnie dziecko razem z marihuaną i łamał przepisy ruchu drogowego

2019-12-20 17:44
Marihuana
Autor: herbalhemp / CC0 / pixabay.com

Co za nieodpowiedzialność! Mieszkaniec Wrocławia okazał się nie tylko piratem drogowym, ale również miłośnikiem nielegalnych używek. Mężczyzna wpadł podczas kontroli, kiedy przewożąc swojego 4-letniego synka wyprzedzał w niedozwolonym miejscu. Policjanci w jego samochodzie znaleźli marihuanę.

38-letni kierowca jadąc ulicą Toruńską wyprzedzał w niedozwolonym miejscu. Kiedy zatrzymali go policjanci tłumaczył, że złamał przepisy, bo się śpieszył. Funkcjonariuszy zaniepokoiło dziwne zachowanie mężczyzny zdradzające, że ma on jeszcze coś na sumieniu. Rzeczywiście pirat drogowy dodatkowo okazał się być miłośnikiem marihuany, którą wiózł w samochodzie razem ze swoim 4-letnim dzieckiem.  

Mężczyzna w związku z posiadaniem nielegalnych środków odurzających został zatrzymany i odpowie za to przed sądem. Dziecko natomiast trafiło do matki, która przyjechała na miejsce zdarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE