Tomasz Komenda rozstał się z partnerką

i

Autor: EAST NEWS, TOMASZ GOLLA/SUPER EXPRESS Tomasz Komenda rozstał się z partnerką

Tomasz Komenda rozstał się z narzeczoną. Anna potwierdza: Odszedł od rodziny w lipcu

2022-02-05 9:35

Tomasz Komenda to nazwisko, które niezmiennie elektryzuje Polaków. Tym razem nie chodzi o jego słynną sprawę, która zakończyła się milionowym odszkodowaniem. Była partnerka Komendy, Anna Walter zdradziła, że doszło do rozstania. Mężczyzna miał zostawić rodzinę w lipcu 2021 roku. - Niestety to prawda - przyznała w rozmowie z Pudelkiem.

Tomasz Komenda zyskał sławę na całą Polskę i nie tylko. Został milionerem, choć z pewnością o takich okolicznościach nie marzy żaden człowiek. Pierwszy raz w historii zdarzyło się, że niewinny człowiek siedział 18 lat w więzieniu. Jego historia sprawiła, że serca wielu naszych rodaków pękały na pół. Większość nie miała wątpliwości. To nigdy nie powinno mieć miejsca. Nawet gigantyczne zadośćuczynienie nie zrekompensuje mu dramatu, który przeżył. Komenda marzył o życiu z dala od telewizyjnych kamer. Dostał pracę u braci Collins, ale w połowie 2021 roku gwiazdorzy ogłosili koniec współpracy. Teraz temat Komendy powraca, ale tym razem chodzi o sprawy sercowe. 

Czytaj też: O krok od tragedii we Wrocławiu. Mieszkaniec bloku odkręcił gaz i zasnął

Tomasz Komenda rozstał się z Anną Walter! "Niestety to prawda"

O szczegółach rozstania opowiedziała "Pudelkowi" była już partnerka mężczyzny, Anna Walter. - Niestety to prawda. Tomek odszedł od rodziny w lipcu zeszłego roku - przekazała w rozmowie z wspominanym portalem. Kobieta zaznacza, że nie chce zdradzać szczegółów, ale teraz zamierza przede wszystkim skupić się na synach i kwestiach zdrowotnych. Syn Tomasza Komendy i Anny Filip przyszedł na świat w grudniu 2020 roku. Anna ma troje dzieci, z czego dwoje z poprzedniego związku. Swego czasu Komenda nazywał partnerkę "pierwszą i ostatnią miłością". 

Przypomnijmy - w 2004 r. Sąd Apelacyjny we Wrocławiu podjął błędną decyzję - skazał na 25 lat więzienia Tomasza Komendę, Niewinny człowiek został oskarżony o zabójstwo i zgwałcenie 15-latki w Miłoszycach na Dolnym Śląsku. Film pt. "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" widziały tysiące Polaków. Wielu podkreślało, że wzbudza emocje, których do tej pory w kinie nie przeżyli.

Sonda
Rozstanie rodziców małego dziecka
Tomasz Komenda po wyroku