Tragiczny wypadek pod Jordanowem Śląskim. Jedna osoba nie żyje, trzy zostały ranne

i

Autor: OSP Łagiewniki Tragiczny wypadek pod Jordanowem Śląskim. Jedna osoba nie żyje, trzy zostały ranne

Tragiczny wypadek pod Jordanowem Śląskim. Jedna osoba nie żyje, trzy zostały ranne

2022-06-30 17:22

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 8 Wrocław – Kłodzko. W wyniku zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym pod Jordanowem Śląskiem zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek, 30 czerwca, około godz. 14. Na 91. km drogi krajowej nr 8 między Wrocławiem i Kłodzkiem, w pobliżu Jordanowa Śląskiego, czołowo zderzyły się ciężarówka Volvo i samochód osobowy BMW. Z niewyjaśnionych na razie przyczyn, osobówka zjechała na przeciwległy pas ruchu wprost pod ciężarówkę. 

ZOBACZ TEŻ: Ofiarna Paulina Ozga miała wielkie serce. Morderca brutalnie ją zmasakrował. Kto zabił 28-letnią kuratorkę w Michałowie?

Początkowo służby informowały o czterech osoba rannych, niestety, jednej z osób poszkodowanych nie udało się uratować. Zginął kierowca BMW, mężczyzna miał ok. 40 lat. - Niestety, kierowca z osobówki nie przeżył mimo ponadgodzinnej akcji reanimacyjnej - poinformowali strażacy z OSP Łagiewniki, którzy uczestniczyli w akcji ratowniczej.

Dwóch pasażerów osobówki zostało rannych, ale o własnych siłach wyszli z rozbitego pojazdu.

W zdarzeniu uczestniczył jeszcze drugi samochód ciężarowy. Kierowca mercedesa, widząc co się dzieje, zjechał do rowu.

Droga krajowa 8 była zablokowana prawie do godz. 21. Na miejscu trwała akcja ratunkowa, a policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Tragiczny wypadek na trasie koło Ogorzelca
Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?