Wypadek na DK 8 Ząbkowice Śląskie - Kłodzko

i

Autor: zabkowice.express-miejski.pl

Tragiczny wypadek w Potworowie. Nie żyje kierowca karetki, dwie osoby ranne

2022-01-15 9:38

W piątek (14 stycznia) późnym wieczorem doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 8 na wysokości miejscowości Potworów. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych i ciężarówki zginął jeden z kierowców. Dwie osoby zostały ranne.

Do wypadku doszło po godz. 22 na odcinku Ząbkowice Śląskie - Kłodzko. Na wysokości wsi Potworów zderzyły się dwa samochody osobowe – w tym ambulans – oraz pojazd ciężarowy. W sumie podróżowało w nich pięć osób.

Napad z bronią w ręku na Żabkę w Oławie. Złodziej pociągnął za spust! [ZOBACZ WIDEO PONIŻEJ]

Siła uderzenia była bardzo duża. Najbardziej rozbity został ambulans, którego kierowca został uwięziony w środku, a pasażer w ciężkim stanie został zabrany do szpitala. Niestety, jak informuje lokalny portal zabkowice.express-miejski.pl, kierowcy po wyciągnięciu z wraku przez strażaków przy pomocy sprzętu hydraulicznego nie udało się uratować.

Akacja ratunkowa, a następnie działania policjantów pod nadzorem prokuratora, trwały kilka godzin. W tym czasie droga krajowa nr 8 była zablokowana, a ruch odbywał się objazdami. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 3 w nocy. 

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu zabkowice.express-miejski.pl

Napad z bronią w ręku na Żabkę w Oławie. Bandyta nacisnął na spust
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?