Wałbrzych. Próba samobójcza 19-latki! Z luki w drzwiach wydobywał się dym...

i

Autor: Free-Photos/cc0/Pixabay.com 19-latka z Wałbrzycha podjęła próbę samobójczą, wykorzystując dym z pieca centralnego ogrzewania

Wałbrzych. Próba samobójcza 19-latki! Z luki w drzwiach wydobywał się dym...

2021-02-19 19:53

19-letnia mieszkanka Wałbrzych podjęła w czwartek po południu próbę samobójczą. Do tamtejszej Komendy Miejskiej Policji wpłynęło zgłoszenia, po tym jak dziewczyna napisała na jednym z portali społecznościowych, że nie chce już dalej żyć. Mundurowi namierzyli, gdzie mieszka 19-latka, a gdy dotarli na miejsce, zobaczyli, że z luki w ościeżnicy drzwi wydobywa się dym...

Wałbrzych. Próba samobójcza 19-latki! Z luki w drzwiach wydobywał się dym...

19-letnia mieszkanka Wałbrzycha podjęła w czwartek po południu próbę samobójczą. Informacja, że może próbować odebrać sobie życie wpłynęła do tamtejszej Komendy Miejskiej Policji ok. godz. 17. Wcześniej dziewczyna napisała na jednym z portali społecznościowych, że nie chce już dalej żyć. Mundurowym udało się namierzyć jej miejsce zamieszkania, ale na odgłosy pukania i wezwania do otwarcia drzwi nikt nie reagował. Po chwili zauważyli oni, że z luki w okrężnicy w drzwiach wydobywa się dym, więc postanowili je wyważyć.

- W jednym z pokojów dzielnicowi zauważyli leżącą na łóżku 19-latkę. Miała płytki oddech, lekko wyczuwalny puls i nie reagowała na dodatkowe bodźce, dlatego funkcjonariusze wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, a sami udzielili mieszkance Wałbrzycha pierwszej pomocy i nadzorowali czynności życiowe. Przewietrzyli także mieszkanie, które zadymione zostało przez niedomknięty piec centralnego ogrzewania - informuje policja w Wałbrzychu.

Nieprzytomna 19-latka, która podjęła próbę samobójczą, została przewieziona karetką do szpitala w Wałbrzychu. Lekarze uratowali jej życie.

Czytaj też: Jechał trasą S3 pod prąd, dwie osoby zginęły! KOSZMARNY wypadek na Dolnym Śląsku

Czytaj też: Były NEONAZISTA wyleci z IPN? Wiceminister PiS nazywa go IDIOTĄ! A J. Kaczyński WKURZONY!

Zastrzelił kota z wiatrówki

Zwyrodnialec zgwałcił 16-latka w starym Internacie