Wrocław: Barka zawisła na jazie Rędzińskim. Przewoziła dwa samochody

i

Autor: Jg44.89/Wikipedia Wrocław: Barka zawisła na jazie Rędzińskim. Przewoziła dwa samochody

Wrocław: Barka zawisła na jazie Rędzińskim. Przewoziła dwa samochody

2022-08-02 21:41

We wtorek, 2 sierpnia 2022 barka transportująca dwa pojazdy budowlane zawisła na remontowanym jazie Rędzińskim we Wrocławiu. Na pokładzie znajdowały się cztery osoby. Trwa jej wyciąganie.

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, do zdarzenia doszło we wtorek, 2 sierpnia 2022 około godziny 15.30. Barka przewożąca dwa samochody ciężarowe zaklinowała się na remontowanym jazie Rędzińskim we Wrocławiu. Na pokładzie znajdowały się cztery osoby.

Zobacz również: 30 procent kierowców nie płaci za parkowanie. Wrocław wysyła specjalne samochody

- Na pokładzie przebywały cztery osoby: dwóch kierowców pojazdów ciężarowych i dwie osoby, które obsługiwały barkę. Na skutek tego zdarzenia nikomu nic się nie stało. Trwa ustalanie przyczyn wypadku. Będziemy wyjaśniać, czy nastąpił on w wyniku działań operatorów barki, czy może doszło do awarii sprzętu – przekazał Polskiej Agencji Prasowej sierż. szt. Paweł Noga z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Sierż. szt. Paweł Noga dodał, że obecnie trwają czynności związane z usunięciem barki z jazu, co może potrwać do jutra. Na miejscu pracują służby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, a także policja i WOPR.

Zobacz też: Tajemnicza śmierć nad zalewem. Zwłoki mężczyzny w zaparkowanym samochodzie

Jeden z ostatnich żyjących fotoreporterów Powstania Warszawskiego - Zbigniew Grochowski: "Robiłem zdjęcia powstańczej Warszawy przez 32 dni"
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?