Wrocław. Zaginiony 25-latek odnaleziony MARTWY! Tajemnicza aktywność telefonu?

2020-09-18 18:28 Michał Górecki
Policja poszukiwania
Autor: gdynia.policja.gov.pl zdjęcie poglądowe

Zaginiony 25-letni wrocławianin odnaleziony martwy. Akcja poszukiwawcza trwała od niedzieli, kiedy Maciej K. wyszedł ze swojego mieszkania przy ul. Drukarskiej. Tam trop się urywał, a po mężczyźnie nie było ani śladu. Jego ciało odnaleziono w gminie Siechnice na terenach zielonych.

Tragiczne odkrycie i zakończenie akcji poszukiwawczej. W niedzielę 13 września nagle zniknął 25-letni Maciej K. Mężczyzna miał wyjść ze swojego mieszkania we Wrocławiu przy ul. Drukarskiej i ślad po nim zaginął. Nie wrócił do domu, nie skontaktował się z rodziną. Rozpoczęła się sześciodniowa akcja poszukiwawcza zakończona dramatycznym odkryciem.

Późnym wieczorem w czwartek (17 września) jedna z osób przechodzących w okolicy terenów zielonych gminy Siechnice natknęła się na zwłoki młodego mężczyzny. Jak przekazała Gazeta Wrocławska, anonimowy przechodzień zawiadomił policję, która zjawiła się na miejscu i - wstępnie - wykluczyła udział osób trzecich. Ciało wrocławianina trafiło do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja, która odpowie na mnożące się pytania.

Według ustaleń, które przekazała siostra tragicznie zmarłego Macieja, jego telefon został włączony na chwilę, we wtorek 15 września, ok. 14.00 popołudniu. Później już konsekwentnie milczał.

Pił alkohol w czasie jazdy. Wpadł w ręce policji

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.