Zgłosiła na policję kradzież samochodu

i

Autor: pixabay.com

Zgłosiła na policję KRADZIEŻ samochodu. Szybko okazało się, że auta NIKT nie ukradł!

2021-01-14 14:07

Przerażona mieszkanka wrocławskiego Kleczkowa zorientowała się rano, że na parkingu nie ma jej samochodu. Miejsce, gdzie powinno stać jej auto było puste. Wrocławianka natychmiast powiadomiła o kradzieży policję. Zanim jednak funkcjonariusze zaczęli na dobre szukać skradzionego pojazdu, okazało się, że auto stoi na parkingu obok, a kobieta po prostu zapomniała, gdzie je zostawiła.

Wyjątkowym roztargnieniem wykazała się jedna z mieszkanek wrocławskiego Kleczkowa. Gdy w sobotni poranek kobieta zeszła na parking okazało się, że miejsce, w którym powinno stać jej auto było puste. Przerażona kobieta natychmiast zadzwoniła na policję i poinformowała, że ktoś ukradł jej wartego 40 tys. zł fiata.

Już po kilku minutach policjanci pojawili się na miejscu kradzieży. Zdenerwowana wrocławianka pokazała funkcjonariuszom miejsce, w którym zostawiła swój samochód i opowiedziała, kiedy ostatni raz go widziała. Informacja o kradzieży szybko została przekazana śledczym oraz funkcjonariuszom pionu kryminalnego.

Kobieta tymczasem pojechała z obecnymi na miejscu policjantami na komisariat, by złożyć oficjalne zawiadomienie o kradzieży. W chwili gdy dyżurny zaczął wypełniać niezbędną dokumentację, zadzwonił telefon kobiety. Z wrocławianką skontaktował się jej partner, który poinformował ją, że samochód wcale nie zginął. Szybko wyszło na jaw, że kobieta zostawiła swoje auto na parkingu obok, o czym zupełnie zapomniała. Tym samym poszukiwania skradzionego samochodu zostały odwołane, a roztargniona wrocławianka mogła spokojnie wrócić do domu.

QUIZ. Czy wiesz, jak się zachować użytkując auto podczas zimy?

Pytanie 1 z 12
Czy stosowanie opon zimowych jest w Polsce obowiązkowe?
Kierowca BMW pomylił światła na skrzyżowaniu. Groźny wypadek we Wrocławiu