Wrocław. Zgłosiła, że syn targnął się na życie! Na klatce były ślady krwi!

2020-09-19 18:40 Michał Michalak
Wrocław. Zgłosiła, że syn targnął się na życie! Na klatce były ślady krwi!
Autor: MichaelGaida/cc0/Pixabay.com Mieszkanka Wrocławiu zadzwoniła na policję, informując, że jej syn targnął się na swoje życie - mundurowi trafili do mieszkania, gdzie przebywał, po śladach krwi na klatce schodowej, zdj. ilustracyjne

W sobotę rano do policji we Wrocławiu zadzwoniła kobieta, która zgłosiła, że jej syn targnął się na własne życie. Na miejscu jako pierwsi pojawili się mundurowi z komisariatu Wrocław-Krzku, którzy w bloku znajdującym się pod wskazanym adresem zobaczyli na klatce schodowej ślady krwi, które prowadziły do feralnego mieszkania. Funkcjonariusze znaleźli w środku młodego mężczyznę z głębokimi ranami ciętymi.

Syn mieszkanki Wrocławia, która zgłosiła policji, że targnął się on na swoje życie, na szczęście jeszcze żył. Mężczyzna był przytomny i prosił policjantów z komisariatu Wrocław-Krzyki o pomoc. Jeden z funkcjonariuszy był specjalistycznie przeszkolony z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, dlatego zajął się obrażeniami niedoszłego samobójcy. Obfite krwawienie stanowiło realne zagrożenie jego życia, więc trzeba było jak najszybciej skutecznie zatamować rany.

St. sierż. Michał Owczarzak i st. post. Krzysztof Balcerzak monitorowali funkcje życiowe młodego mężczyzny, który targnął się na własne życie, do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Dzięki ich działaniom ratownicy zabrali poszkodowanego, nie zmieniając nawet opatrunku uciskowego. Trafił on do szpitala we Wrocławiu, gdzie założono mu szwy. Policjanci z komisariatu Wrocław-Krzyki pojawili się na miejscu dramatycznego zgłoszenia jako pierwsi, trafiając do feralnego mieszkania po śladach krwi na klatce schodowej.

UDUSIŁ dziewczynkę, a dwie inne molestował. Może trafić do ośrodka dla "bestii"!

Wrocław. Zgłosiła, że syn targnął się na życie! Na klatce były ślady krwi!
Autor: Policja Wrocławska St. sierż. Michał Owczarzak i st. post. Krzysztof Balcerzak z komisariatu Wrocław-Krzyki uratowali mężczyznę, który targnął się na własne życie
Młoda policjantka strzeliła w skroń synkowi, a sobie w usta. Znamy wyniki sekcji zwłok.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.