Wrocławskie Targi Dobrych Książek odwołane

i

Autor: pixabay.com

Wrocławskie Targi Dobrych Książek odwołane. Kolejna edycja dopiero w przyszłym roku

2020-10-19 9:11

Zaplanowane na początek grudnia 29. Wrocławskie Targi Dobrych Książek w związku z pandemią koronawirusa zostały odwołane. Kolejna edycja Targów odbędzie się w 2021 roku.

Wrocławskie Targi Dobrych Książek tradycyjnie odbywają się w grudniu. Co roku swoją ofertę prezentują tu wydawcy z całej Polski. Wydarzenie jest także okazją do spotkań z autorami, ilustratorami i tłumaczami. Podczas targów przyznawane są dwie nagrody dla wydawców: Nagroda Edytorska Pióro Fredry oraz od 2019 roku - Nagroda Edytorska Dobre Strony.

29. edycja Targów miała odbyć się w dniach od 3 do 6 grudnia. Ze względu na epidemię koronawirusa wydarzenie zostało jednak odwołane. 

"Z ogromną przykrością informujemy, że w związku z zaostrzającą się sytuacją epidemiczną w naszym kraju oraz poważnie rosnącą liczbą zachorowań na SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich wydawców, czytelników i wystawców, jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczne Wrocławskie Targi Dobrych Książek" – poinformował Wrocławski Dom Literatury, organizator wydarzenia.

Kolejna edycja Targów odbędzie się w 2021 roku.

Najpiękniejsza krowa na świecie