Wtargnął do kościoła w Dusznikach-Zdroju. Pijany 38-latek sterroryzował księdza!

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Wtargnął do kościoła w Dusznikach-Zdroju. Pijany 38-latek sterroryzował księdza! / Zdjęcie poglądowe

Wtargnął do kościoła w Dusznikach-Zdroju podczas mszy. Pijany 38-latek sterroryzował księdza!

2021-05-03 13:54

To nie był spokojny poranek w Dusznikach-Zdroju (powiat kłodzki). Krótko po godzinie 8:00 w trakcie nabożeństwa do kościoła wtargnął pijany 38-latek. - Sterroryzował księdza atrapą broni - podaje portal rmf24.pl.

Wtargnął do kościoła w Dusznikach-Zdroju. Pijany 38-latek sterroryzował księdza!

Wierni, którzy w poniedziałek (3 maja 2021 roku) uczestniczyli w nabożeństwie z pewnością nie spodziewali się takich scen. Wszystko działo się w Dusznikach-Zdroju (województwo dolnośląskie, powiat kłodzki). Krótko po godzinie 8:00 do kościoła wtargnął 38-letni mężczyzna i sterroryzował księdza! Portal radia RMF FM podaje, że sprawca najpierw podszedł do ołtarza, skierował w stronę kapłana słowa, a później wyjął przedmiot, przypominający broń! Wystraszony duchowny uciekł do zakrystii. Parafianie obezwładnili napastnika i wyprowadzili go z kościoła.

Czytaj też: Wrocław. Nie żyje 31-letni strażak i ratownik medyczny. Marcin walczył z COVID-19

Na portalu rmf24.pl czytamy, że mężczyzna próbował uciec, ale na niewiele się to zdało. Po kilkunastu minutach był już w rękach policjantów. W wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu. 38-latek trafił do aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu ma zostać przesłuchany. Z pewnością nie obejdzie się bez zarzutów. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Skruszony ksiądz przyznał się do MOLESTOWANIA dziecka! Wstrząsające wyznania