Wtargnął do kościoła w Dusznikach-Zdroju podczas mszy. Pijany 38-latek sterroryzował księdza!

2021-05-03 13:54 Konrad Marzec
Wtargnął do kościoła w Dusznikach-Zdroju. Pijany 38-latek sterroryzował księdza!
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Wtargnął do kościoła w Dusznikach-Zdroju. Pijany 38-latek sterroryzował księdza! / Zdjęcie poglądowe

To nie był spokojny poranek w Dusznikach-Zdroju (powiat kłodzki). Krótko po godzinie 8:00 w trakcie nabożeństwa do kościoła wtargnął pijany 38-latek. - Sterroryzował księdza atrapą broni - podaje portal rmf24.pl.

Wtargnął do kościoła w Dusznikach-Zdroju. Pijany 38-latek sterroryzował księdza!

Wierni, którzy w poniedziałek (3 maja 2021 roku) uczestniczyli w nabożeństwie z pewnością nie spodziewali się takich scen. Wszystko działo się w Dusznikach-Zdroju (województwo dolnośląskie, powiat kłodzki). Krótko po godzinie 8:00 do kościoła wtargnął 38-letni mężczyzna i sterroryzował księdza! Portal radia RMF FM podaje, że sprawca najpierw podszedł do ołtarza, skierował w stronę kapłana słowa, a później wyjął przedmiot, przypominający broń! Wystraszony duchowny uciekł do zakrystii. Parafianie obezwładnili napastnika i wyprowadzili go z kościoła.

Czytaj też: Wrocław. Nie żyje 31-letni strażak i ratownik medyczny. Marcin walczył z COVID-19

Na portalu rmf24.pl czytamy, że mężczyzna próbował uciec, ale na niewiele się to zdało. Po kilkunastu minutach był już w rękach policjantów. W wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu. 38-latek trafił do aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu ma zostać przesłuchany. Z pewnością nie obejdzie się bez zarzutów. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Skruszony ksiądz przyznał się do MOLESTOWANIA dziecka! Wstrząsające wyznania
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE