Ząbkowice: Rolnicy zablokowali KARETKĘ Z DZIECKIEM! Co się ku*** dzieje!

i

Autor: Facebook; wieDZA112 Ząbkowice: Rolnicy zablokowali KARETKĘ Z DZIECKIEM! "Co się ku*** dzieje!"

Ząbkowice: Rolnicy zablokowali KARETKĘ Z DZIECKIEM! "Co się ku*** dzieje!" [WIDEO]

2020-10-08 9:48

Ząbkowice Śląskie: Ratownicy medyczni zostali zablokowani przez rolników, choć w karetce wieźli dziecko potrzebujące pomocy! Jak mówią, bezmyślnie blokowanie dróg mogło przyczynić się do czyjejś śmierci. Medycy są zbulwersowani tym, co ich spotkało. Zobaczcie wideo!

Ratownicy medyczni z Ząbkowic Śląskich są oburzeni tym, jak przebiegał protest rolników, który miał miejsce w środę, 7 października, w wielu miastach w całej Polsce. Medycy w karetce transportowali dziecko w stanie zagrożenia zdrowia i życia do szpitala oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów, kiedy nagle trafili na gigantyczny korek. Warto zaznaczyć, że w środku pojazdu był maluch i jego mama, a karetka "odpaliła" sygnały świetlne i dźwiękowe. - Niedaleko, tuż za miastem napotykamy dziwny "korek" na DK8. O co chodzi? Sznur samochodów toczący się 20 km/h. Może wypadek? Przebijamy się tą nieszczęsną drogą kilka ładnych kilometrów, a zator nie maleje. Okazuje się, że to protest panów rolników na traktorach blokuje nam przejazd - relacjonują w mediach społecznościowych. - Na tej trasie jesteśmy już jakieś 20 minut stratni - dodają. 

Na szczęście ta historia ma pozytywne zakończenie, a dziecko zostało dowiezione do szpitala na czas, ale ratownicy apelują, że przez nierozmyślne działania ktoś może stracić życie. - Dostaliśmy kolejne zgłoszenie w trybie pilnym. Na wysokości pewnej miejscowości znów napotykamy zator na drodze. Jak się później okazało, ten był kilka kilometrów krótszy na szczęście - piszą medycy. 

I zadają ważne pytania: "Dlaczego nie pojedziecie blokować ministerstwa, szanowni panowie? Blokując takie drogi, nie zrobicie krzywdy politykom! Ucierpią na tym zwykli obywatele, bo do kogoś nie zdąży karetka albo komuś spłonie dobytek życia". 

Pogrzeb Kamila pogryzionego przez psa