Ojciec zastrzelił własnego syna

i

Autor: SE

Dolny Śląsk: Ojciec zastrzelił własnego syna! Zabójstwo w Jelczu-Laskowicach

2021-01-11 11:40

Zabójstwo w Jelczu-Laskowicach na Dolnym Śląsku. W poniedziałek rano w sklepie z armaturą sanitarną przy ul. Kolejowej został zastrzelony 38-letni mężczyzna. Z broni palnej postrzelił go jego własny ojciec.

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w poniedziałek (11 stycznia) w Jelczu-Laskowicach w powiecie oławskim. Przed godz. 8 rano w sklepie z armaturą sanitarną przy ul. Kolejowej padły strzały. Postrzelony został jeden z pracowników. 38-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Sprawcą zabójstwa okazała się ojciec ofiary. Mężczyzna strzelił do swojego syna z broni palnej, na którą nie było wymagane pozwolenie. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal tuolawa.pl, wynika, że 38-latek został postrzelony w okolice głowy. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Zastrzelił SYNA z rewolweru! Wcześniej rzucił się na niego z MŁOTKIEM! [SZCZEGÓŁY ZBRODNI]

Zabójca został już wcześniej oskarżony o kierowanie wobec swojego syna gróźb karalnych. Po zabójstwie syna, prawdopodobnie próbował popełnić samobójstwo. Ranny trafił do szpitala.

Na miejscu zabójstwa pracują funkcjonariusze dochodzeniowo-śledczy, którzy starają się wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Kierowca BMW pomylił światła na skrzyżowaniu. Groźny wypadek we Wrocławiu